Kredi Çıkartılır

İşsizlere Çalışmayanlara Kredi Var

İşsizlere çalışmayanlara kredi var. İşiniz yoksa, çalışmıyorsanız, ev hanımıysanız, öğrenciyseniz yine de acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi alma imkanınız olduğunu biliyor muydunuz? Kredini hem bankalardan alabiliyorsunuz, hem de bankalar dışında da kredi veren kişilerden nakit desteği alabiliyorsunuz. Öncelikle çalışmıyorsanız bankalardan nasıl kredi alabilirsiniz? Bankalardan kredi alabilmenin ön koşulları arasında gelir belgesi beyanı yer alır. Özellikle bireysel ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bankalara sabit bir geliriniz olduğunu ispat etmelisiniz. Bu sadece maaş olacak anlamına da gelmez. Örneğin kira bedeli alıyorsanız ya da aylık düzenli olarak ailenizden banka hesabınıza yatan bir geliriniz varsa da kredi alabilirsiniz ya da ev hanımıysanız ve sigortasız olarak evden ek iş yapıyorsanız da, bu kazançlarınızı düzenli olarak bankalara yatırarak kredi notunuzu yükseltebilir ve bankalardan kredi alabilirsiniz çalışmayanların bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmelisin için tercih edebileceği iki yöntem daha bulunuyor.

Sigortasız Çalışıyorsanız Senetle Kredi İçin Başvurun

sgk

sgk

Bunlardan ilki ipotek sistemi. Örneğin araba, arsa, dükkan, ev gibi gayrimenkullerinizi bankaya borcunuzun karşılığında ipotek gösterirseniz de, bankalardan kredi alma şansınız bulunur. Diğer bir yöntem ise, vadeli hesap teminatı. Bankalar gelir belgesi beyanında bulunamayanlar için bir seçenek daha sunuyorlar, bu seçenekte; alacağınız kredi miktarı kadar nakit parayı bankaya teminat olarak yatırıyorsunuz. Örneğin, 12 ay vadeli 5000 liralık bir kredi çekmek istediniz. Bunun için bankada 12 ay vadeli bir hesap açtırıyorsunuz. Siz bir taraftan kredinizi taksit taksit öderken, diğer taraftan hesabınızdaki para değer kazanıyor. Krediniz bittiğinde de faiz ile ilk yatırdığınızdan daha fazla paranızı da geri alıyorsunuz. Bu seçeneklerden istediğinizi tercih ederek, bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu bu koşulları yerine getirmediğinizde ne yapabilirsiniz.

Kredivar.net İşsizlere Kredi Verilir

İşsizlere çalışmayanlara kredi var. Yukarıda bahsettiğimiz koşulları yerine getiremediğiniz zaman acil nakit ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem ise, senetle kredi verenler ile çalışmak. Senetle kredi verenler sizin çalışıp çalışmadığınıza ya da aylık gelirinize bakmazlar. Onlar için tek önemli olan borcunuzu zamanında ödemenizdir. Zamanında ödeme yapamazsanız yasal olarak evinize haciz göndereceklerini ve bu konuda hiçbir şekilde taviz vermeyeceklerini unutmamalısınız. Bankalar kadar tolerans göstermeyeceklerdir. Yine çok zorda kaldığınızda acil nakit para ihtiyacınız için tercih edilebilinecek bir yöntem. Sadece bu kişiler ile çalışmadan önce, dolandırılmamak adına senet nasıl yazılır ile ilgili bilgi sahibi olmayı ihmal etmemelisiniz.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. irfan aydın dedi ki:

    Gelecek ay geri ödemek koşuluyla acil 7000 tl krediye ihtiyacım var, yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yazın
Yukar覺