Kredi Çıkartılır

Paytrust Nedir? Pay Trust Borç Sorgulama

Kredi kartı ile alışveriş yapmanın git gide azaldığı bu dönemde taksitle alışveriş yapmak alıcılar için çok önemli hale geldi. İnsanlar özellikle taksitle ürün alabileceği yerler tercih ediyorlar. Taksitle alışveriş mağazalar için çok avantajlı olmuyor. Tahsil etme konusunda yaşanabilecek sıkıntılardan dolayı mağazalar ya çok ağır şartlar, bir dizi belgeler, kefil, peşinat, sigorta gibi zorluklar koyuyorlar ya da Puy Trust gibi firmalarla anlaşarak taksitli alışveriş yapmayı daha kolay hale getiriyorlar.

Bimeks bi imza Pay Trust

Pay Trust, mağazalar ile anlaşarak ve ödemelerin yapılacağı garantisini vererek onlara taksitle satma işlemi ayrıcalığını sunuyorlar. Türkiye’de bir ilk olan bu firma mağazaların alacaklarının, zamanında ödeneceği garantisini verirken risk analiz uzmanlığıyla çalışmalar yürütüp, bu iki konuyu birleştiren bir firmadır. Müşterilere taksitle ve vadeli alışveriş yapma imkânı sunan bir çeşit ödeme sistemidir. Bu sistemin amacı hem alıcıyı hem de satıcıyı korumaktır. Yani tüketicinin taksitle rahat şekilde alışveriş yapmasını sağlarken; satıcının da ödemeler konusunda mağduriyetini engellemektedir. Ve bu sistem sayesinde ödemenin gerçekleşmemesi riskini ortadan kaldırır. Tüketici rahat rahat, aylık ödemesini yapıp ihtiyacını karşılar, böylece satıcı da mağdur olmaz.

Paytrust anlaşmalı mağazalar

Müşteriler Pay Trust ile anlaşmalı mağazalardan satın almak istediği ürünü seçtikten sonra Puy Trust müşterinin vadeli yani taksitli alışveriş yapmak için uygun olup olmadığını araştırır. Eğer taksit ödemeye uygun ise işlemi onaylar. Bu sistem sayesinde müşteriniz 24 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilir. Üstelik kaza, hastalık ve ölüm gibi olaylara karşı bir çeşit sigortalı durumundadır. Ve bu gibi durumlar olursa ne olacak derdine düşmeden rahatça ödemelerini yapabilirler. Pay Trust ile yapılan taksitli ödemeleriniz Koru Mutuel Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Yani bir ölüm, hastalık, ani işsizlik gibi sıkıntılarla karşılaşıldığında kalan borcunuz Koru Mutuel Sigorta tarafından ödeniyor. Sizinde satıcınızında içi rahat şekilde ödemeler devam ediyor. Puy Trust aracılığı ile alışveriş yaptıysanız 0850 2010 112 üzerinden borcunuzu sorgulayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer sizlerde gönül rahatlığı ile taksitli satış yapmak istiyorsanız, Puy Trust ile anlaşma sağlayarak müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Benzer Konular

Halkbank Kartsız Para Çekme

Halkbank Kartsız Para Çekme

Bankacılık işlemleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve dolayısıyla her yeni gün yeni gelişmelere uyanıyoruz....

Set Kart Geçen Yerler Marketler

Set Kart Geçen Yerler Marketler

Birçok işletme, çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için yemek kartı kullanıyor. Bunun nedeni, kendi bünyesinde yemekhanelerinin...

Yorum Yazın
Yukar覺