Kredi Çıkartılır

Şartlar Nedir? Bilgilendirme

Kredi Çekme Şartları Nedir?

Türkiye bankacılık sisteminde geçerli olan kredi şartlarında temel noktalara değinmemiz gerekirse bunlardan ilki kredi notudur. Diğer gelir belgesi ve borçlarınızı zamanında ödemeniz olarak özetleyebiliriz.

Siz Nasıl Yardımcı Oluyorsunuz?

Kredi danışmanlığı hizmeti kapsamında tüm sorunlarınız bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabileceğinizi öncelikle söylememiz gerekir. Esas itibariyle kredi çekmenize engel olan durumunuz nedir onu tespit ederek problemlerin ortadan kaldırılması olarak işlem yapılmaktadır. Kara listede misiniz? Kırmızı kalemli misisiniz? Kredi siciliniz bozuk mu? Borçlarınızı geciktirdiniz veya temel olarak kredi notunuz düşük ise bunları düzelterek ve notunuzu yükseltme şeklinde yardımcı olmaktayız.

Ne kadar Kredi Çekebilirim? Birden Çok Kredi Alabilir Miyim?

Aylık göstereceğiniz gelir belgenize ki bu kefille beraber olan toplam gelir miktarına göre kredi çekebileceksiniz. Aynı anda birde fazla kredi almanız mümkündür. Geliriniz göre yapılacak hesaplamadan çektiğiniz kredileri ödeyebilecek durumda olduktan sonra birden çok kredi almanın mümkündür.

Bankalar Kredi Vermiyor Siz verir misiniz?

Bankalarda ön onayı olumsuz cevaplanmış müşteriler için kredi alamama nedenlerinin tespit edilip düzeltilmesi noktasında yardımcı olabiliriz. Detaylar için iletişime geçmelisiniz.

Önden Ödeme veya Peşinat v.s Var mı?

Burada tüm tüketicilerin dikkat etmesi gereken bir durum vardır. Hiç bir şekilde danışmanlık firmaları, kredi verenler , finans kuruluşları v.s ön ödeme v.s yoktur.

Alınmaması gereken ücretler: Dosya Masrafı, Noter ücreti, Yol Masrafı , Evrak Masrafları, Senet Masrafı v.s gibi bir ücret ödenmemelidir.

 

 

Yukar覺