Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar bu olanağı sağlayan banka kurumlarıdır. Ancak banka kurumları bireysel kredi olanağını sağlarken bağlı bulundukları bankalar birliği düzenleme ve denetleme kurumunun kendisine koymuş olduğu kuralların tamamına uyma zorunluluğu bulunmaktadır. Artık günümüzde banka dışı kredi çıkartılır ilanları veren firmalar artmıştır ve ilgili kurumların bizlere sunmuş olduğu şartlara uyum sağlayabilecek birey bulmak oldukça zordur. Giderek artış gösteren ihtiyaçlar doğrultusunda en sık uğranılan mekanlar haline gelmiştir kredi olanağı sağlayan kurum ve kuruluşlar. Banka kurumları tarafından sunulan şartların artık uyulması oldukça zor şartlar halini alması sonrası Ülkemizde bireysel kredi olanağı sağlayacak olan bir çok kurum, kuruluş, kişi ve özel şirketler faaliyete geçmiştir.

BANKASIZ KREDİ NERDEN ALABİLİRİM?

Bankasız kredi olanağı sunan yerler arasında;

*Özel sektör alanında faaliyet gösteren büyük ortaklıklara sahip İnşaat firmaları ilk sırada yerini almaktadır. Özellikle konut kredileri alanında oldukça büyük kampanyalar düzenleyen bu firmalar kendileri yaptıkları konutların satışını sağlamak adına kişileri hiç bankalar ile muhattap etmeden kendileri kampanyalar yaparak faiz indirimi,uzun vadeli taksit seçenekleri gibi olanaklar ile kredi olanağı sunmaktadırlar. Bu firmalara örnek olarak Ağaoğlu İnşaat gibi büyük firmaları gösterebilmemiz mümkündür. Genellikle büyük şehirlerde yapılan bu olanak oldukça uygun bulunarak kullanım alanı oldukça yaygındır.

* Diğer bir kuruluş olarak kurulmuş olan biz bireylere konut ve araç sahibi olabilme olanağı tanıyan “Eminevim” kuruluşudur. Faizsiz bir şekilde kredi olanağı sağlamakta olan bu kuruluş bu nedenle bir çok talep görmekte ve Ülkemizde neredeyse tüm şehirlerde şubeleşmektedir. Birçok kişinin katılımı ile birlikte her ay belirli bir bedel firmaya ait aynı hesapta toplanarak toplanan paralar ile her ay kura usulü bir kişi konut sahibi oluyor. Böylelikle banka kurumlarından yüksek faizler ile alınan konut kredileri yerini Eminevim firmasının faizsiz kredisine bırakıyor.

*Kredi türlerinden en çok kullanılmakta olan bir tür ise araç kredileridir. Araç kredileri de çeşitli oto galerileri tarafından senet imzalatma yolu ile verilebilmektedir artık. Böylelikle ilgili finans kurumları dışında yer alan bir kuruluş daha faaliyet göstermeye başlamaktadır. Oldukça uygun koşullarda kişilere araç kredisi olanağı sağlayan bu galericiler hem kendi kar paylarını yaptıkları satışlar doğrultusunda yükseltmekte hemde kişilerin geri ödeme koşullarını hafifletmektedir.

Yüzde Yüz KOSGEB Kredisi Çıkartılır

*Bütün bu kuruluşlar dışında özellikle yeni iş yeri açmak yada mevcutta bulunan iş yerini büyütmek amaçlı maddi desteğe ihtiyaç duyan bireylere destek vermek amacı ile kurulmuş olan KOSGEB yani esnaf, kobi adı ile bilinen bu kuruluşta kredi olanağı sağlamaktadır. Üstelik 50.000-TL tutara kadar sağlanan bu kredi olanağı sayesinde kendi işinizin patronu olabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Tabi ki banka kurumlarından kullanılmakta olan kredilere oranla daha uygun koşullar sağlanmakta ancak kullandırım süresi daha uzun sürmekte ve çeşitli belgeler talep edilmektedir. Ama sonuç ne olursa olsun iş yeri alanında en büyük desteği KOSGEB kurumu vermektedir.

Banka Dışı Kredi Veren Resmi Kurumlar

*Bütün bunların yanında özel şirketlerde kredi olanağı sağlayan kurumlar arasında yerlerini almışlardır. Eğer kamu kurumlarında çalışıyor iseniz;

*İLKSAN; yani İlkokul öğretmenlerine,sınıf öğretmenlerine,okul öncesi öğretmenlerine yada milli eğitim müdürlüğü çalışanlarına 35.000-TL tutara jadar kredi oalnağı sağlayan bir kurumdur.

*POLSAN:Polis olarak Emniyet Müdürlüğünde görev yapmakta olan kişilere sunulan bireysel kredi olanağıdır.

*Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri; Yalnızca esnaflık yaparak geçimini sağlamakta olan bireylere ve sanatkarlara kredi olanağı sunmakta olan ve bunun için esnafların esnaf odasına kayıtlarının bulunduğu belgeyi beyan etmek zorunluluğu olan kredi türüdür.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin İzmir

KredinizibizcekelimsizodeyinBöylelikle Ülkemizde faaliyet göstermekte olan bu kuruluşlar neticesinde banka kurumlarından şartlarını yerine getiremeyerek kredi çekemeyen kişiler kolaylıkla nakit ihtiyaçlarını giderebilme olanağına sahip olabilmişlerdir. Yasal olarak faaliyet göstermekte olan bütün bu kuruluşlar dışında senetle kredi olanağı sağlayan kuruluşlar dışında senet yolu ile kredi olanağı sağlamakta olan “danışmanlık firmaları” gibi kuruluşlarda bulunmaktadır.

Gelin sizde bu kurum ve kuruluşlara başvurun nakit ihtiyaçlarınız kolaylıkla giderin.

Benzer Konular

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Kredi Komisyonculuğu ve Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi Komisyonculuğu ve Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi komisyonculuğu, bankalardan kredi puanı düşük olduğu için veya çekmek istenilen kredi tutarı ile gelir...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. murat dedi ki:

  Size nasıl derdimi anlatsam bilmiyorum şok markette mağaza müdürüyüm 4 yıldır görev yapmaktayım hiç bu sürede işsiz kalmadım ama biraz hata yaptım borca girince sıkıntıya düştüm bu yüzden sizden yardım isteyeceğim ödemelerde çok sıkıntı yaşadım gecikmiş 4 taksitim var bankalar olan borçlarımdan dolayı rahata kavuşamadım hiç bir banka kredi vermiyor kredi notum düşük o yüzden evlenmek istiyorum ama korkudan evlenemiyorum çünkü ayıracak param bile yok bu yüzden benim acilen ayda 1000 tl ödemek şartıyla 25 bin tl paraya ihtiyacım var bunun için acilen yardımcı olabilir misiniz ne gerekiyor yaparım lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. K.tulin dedi ki:

  Acil 20000tl para lazım nerden bulabilirim lütfen yardımcı olun.

 3. dilek dedi ki:

  30 bin tl ihtiyacım var aylık 1000 tl ödemek şartıyla yardımcı olabilirmisiniz

 4. Duygu Gültekin dedi ki:

  Merhaba

  1,5 yıldır işsizim nerdeyse ve eşimde çalışmıyor bize borçları bir araya toplamak için 12.000tl kadar kredi lazım eşimin adına çekeceğiz skorumuz yeterince düştü yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. Baris bassoy dedi ki:

  Merhaba benim çok acil paraya ihtiyacım borçlarından dolayı kredi çekemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Yorum Yazın
Yukar覺