Kredi Çıkartılır

Sigortasız Çalışıyorsanız Senetle Kredi İçin Başvurun

Sigortasız çalışıyorsanız senetle kredi için başvurun. Artık herkesin bildiği gibi, bankalardan kredi çekebilmek için, bazı koşulları yerine getiriyor olmanız gerekir. Bu koşullardan bazıları ise şöyle; sigortalı olarak bir iş yerinde 6 ay ve daha uzun süredir çalışıyor olmak, kredi notu puanının istenilen seviyelerde olması, bankalar üzerinde, yüklü miktarda kredi ya da kredi kartı borcu bulunmamak. Kredilerde farklı koşullar da değerlendiriliyor olsa da, asıl kriter olarak alının üç ana başlık bunlar. Bankalardan kredi alabilmek için gelir beyanında bulunmanız gerekiyor. Gelir belgesi beyanınızda bulunamıyorsanız, bankalardan kredi almanız oldukça zor. Böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız ve acil nakde ihtiyacınız varsa, bu yazımız tam size göre.

Sigortasız çalışıyorsanız senetle kredi için başvurun. Bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi alamadığınızda, senetle para verenler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Senetle para verenler de, bankalara benzer bir çalışma prensibi ile ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Bankalardan kredi almanız gibi, senetle kredi verenler de, geri ödemelerde aylık taksit imkanları sunuyor.

Örneğin 10.000 Lira gibi bir nakde ihtiyacınız varsa, bu kişiler size bu kredinin geri ödemesini 36 ayan vadeler ile verebiliyorlar. Bankalardan tek farkı ise, biraz yüksek miktarlarda faiz uyguluyor olmaları. Yani geri ödeyeceğiniz nakit miktarı bankalardan biraz daha yüksek oluyor. Bu tarz alışverişlerde dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir nokta ise, çalışacağınız kişilerin dolandırıcı olmamaları. Yani siz senetleri imzalayıp, paranızı alamama gibi risk de ortaya çıkabilir. Diğer bir sıkıntı ise senet yazılımı. Eğer senetle alışveriş yapacaksanız, senet nasıl yazılır ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmayı ihmal etmeyin. Yani, senetle para verenler ile çalışacaksanız bile, doğru ve bunu ticaret olarak gören ve uygulayan kişileri tercih etmeyi ihmal etmeyin. Kredi imkanları, taksit seçenekleri, çalışma koşulları ve faiz oranları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızın tümünü buradan nasıl karşılayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Kema dedi ki:

    Merhaba kemal ben bana acil 7.500 TL lazım bana

Yorum Yazın
Yukar覺