Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat son zamanlarda bazı politik sebeplerden Antalya’da turizm kazancı düşüş gösterdi. Elbette ki bu düşüşten işletmeciler ve haliyle çalışanlar da etkilendi. İşletmecilerin az kazancından ötürü birçok elemanın işlerine son verildi. Kazancına güvenerek kredi çeken kişiler ise bu kredileri ödeyemeyecek duruma gelince neler yapılabileceği araştırılmaya başladı.

Bildiğiniz gibi bankalardan kredi alamayan kişilere kredi çıkartmak bir sektör haline geldi ülkemizde. Tabii ki bundan Antalya’da etkilendiği için bu sektör oldukça aktif hale geldi. Peki bu sistem nasıl işler? Bu şekilde kredi veren kişilere nereden ulaşabiliriz?

Eğer kredi danışmanlık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, tarayıcınıza “Antalya Kredi Çıkartılır” yazarak aratın. Bunun sonucunda karşınıza senet ile veya komisyon ile borç veren kişiler çıkacaktır. Danışmanlık hizmeti yürüten firmalar, internet üzerinden verilen ilanlar aracılığı ile müşterilerini bulur. Bir iletişim numarası ya da mail adresi verilmektedir. Bu iletişim yolları ile bu kişilere ulaşabilirsiniz. Görüşmelerinizi yüz yüze yapmanız, sizin açınızdan faydalı olacaktır. Bu görüşmeler sonucunda kredi verilmesi kesin değildir elbette. Ödeme gücünüzün yerinde olduğuna emin oldukları takdirde size kredi vereceklerdir. Danışmanlık hizmetinin ilk ayağını, kredi çıkmamam sebeplerini araştırıp, bunları düzelterek ve referanslar yardımıyla kredi çıkmasını sağlayarak danışmanlık yapmak alır. Bunun için sizden bir miktar komisyon talep edilir ve krediniz sizin adınıza bankadan çekilmiş olacağı için, bankaya borçlu durumunda olursunuz. Fakat Antalya’da bu pek tercih edilen bir sistem değildir.

İkinci ayağında ise başka birine kredi çektirip bu kredilerin ödemesini ekstra faiz ile sizin ödemeniz yer alır. Krediniz elinize geçtiği an, sizden dosya masrafı ve komisyon ücreti talep edilir. Bu ödemelerden krediyi almanızı takip eden ilk ayda ödemeleriniz başlar. Bu krediler sıralı senet sistemi ile ödenmektedir. Zaten ödeme planınız, gelir durumunuza göre belirlenerek yapılır. Yaptığınız anlaşma metninde tüm  bunlar ayrıntılı olarak yer almalıdır.

Görüldüğü gibi, Antalya’da yaşayan herkes çok basit bir yöntem ile içinde bulundukları ekonomik bunalımdan kurtulabilirler.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Uzun Vade Seçenekleri İle Krediniz Bizde

Uzun Vade Seçenekleri İle Krediniz Bizde

Çoğu zaman hayat kurtarıcıdır bireysel krediler. Hiç beklemediğimiz bir anda ortaya çıkan parasal ihtiyaçlarımızı giderebilmek...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. adnan dedi ki:

    Yetkili,

    Kamu kurumunda çalışan biriyim. 3500 tl gelirim var.
    30000 tl taksitle kredi kullanmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
    ödemesi zamanında yapılacaktır.

Yorum Yazın
Yukar覺