Kredi Çıkartılır

Uzun Vade Seçenekleri İle Krediniz Bizde

Çoğu zaman hayat kurtarıcıdır bireysel krediler. Hiç beklemediğimiz bir anda ortaya çıkan parasal ihtiyaçlarımızı giderebilmek adına oldukça gerekli bir çözüm yoludur. Günümüz şartlarında geçim sıkıntısının bu denli fazla olmasından kaynaklı birikim yapma olasılığımız neredeyse yok denecek kadar azdır. Bütün bu nedenler göz önüne alındığında bir yerde kredilere muhtacız. Etrafımıza baktığımızda neredeyse 10 kişiden 8 i kredi borçlusu. Hedef kitlesinin bu denli fazla olması da finans kurumlarını bu yönde daha fazla çalışmaya yönlendirerek gerek yapılan kampanyaların arttırılmasına gerekse kredilerde en önemli faktörlerden olan faiz oranları ve vade seçeneklerinin sürekli yenilenmesine olanak sağlamıştır.

Evet vade kredilerin temel taşıdır. Ancak finans kurumları arasında yerini almakta olan banka kurumlarının  krediler üzerinde var olan vade seçeneklerini düzenleme yetkisinin kendi elinde olmayışı banka denetleme ve düzenleme kurumu tarafından yapılması ilgili seçenek üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamamasına yol açmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç kredileri adına 12,24,36 ve yeni çıkan yasa kapsamında en fazla 48 ay vadeli olarak bilinen banka kredileri yalnızca bu  vade seçenekleri ile verilebilmektedir.

Kredi Başvurusu İçin Hemen Bize Ulaşın

Ama biz öyle yapmıyoruz. Kendi kurduğumuz kredi danışmanlık şirketimiz kapsamında herhangi bir denetleme ve düzenleme kurumunun boyunduruğu altına kalmadan size hizmet veriyoruz. Bu nedenle kredi vade seçeneklerimizi size göre ayarlıyoruz. Tabi ki bizim vadelerimizin de sınırlaması söz konusu 60 aya varan vade seçenekleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Yani örneklendirmek gerekirse kullanmak istediğiniz 10.000-TL tutarlı krediyi banka kurumlarından talep ettiğinizde en fazla 48 aylık vadede size verebileceğinden aylık ödemeleriniz faiz oranına göre yaklaşık olarak 250 TL civarında oluyor ise bize başvuru yaparak talep ettiğinizde ise bu vade 60 aya çıkacağından neredeyse 100 TL civarında bir tutar olarak çıkıyor karşınıza.

Buda tabi ki daha kolay geri ödeme yapabilmeniz açısından size olanak sağlamaktadır. Bu nedenle bizi tercih edin uzun vade seçenekleri ile kredinizi alın rahat edin. Sizde uzun vade seçeneklerinden yararlanın geri ödemelerinizi dert etmeyin. İnternetten tarafımıza ulaşın kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olun. Tercihinizi bizden yana yapın nakit ihtiyaçlarınzı hemen halledin.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Tugce güler dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim yada siz mi ulaşıyorsunuz

 2. necmiye dedi ki:

  Vakıfbank’tan kullanmış olduğum toplamda 35,000 TL kredi kartı ve bireysel krediler bulunmaktadır.Ortalama olarak en fazla 45-50 günlük bir gecikmem söz konusudur ve ödeyemediğim bu borç yüzünden herhangi bir adli takibe uğramadım.Gecikmem olduğundan dolayı kredi notum düştü ve yeniden kredi kullanamadığım için sizinle irtibata geçmek istedim.

  Aylık gelirim Londra merkezli büyük bir şirketten olduğu için hesabıma aktarılan kazancımın dekontu dışında belgelenebilir bir evrağa veya dökümana sahip değilim ve bu gelir ay da 1700 TL dir. Üstte de belirttiğim gibi kredi notum düştüğü için sizden veya sizin aracılığınız ile 35,000 TL kredi kullanıp, bankaya olan borcumun tamamını bir an önce kapatıp, sadece size borçlanmak istiyorum.

 3. ALİ ÖZDEMİR dedi ki:

  BU GÜN ACİL DÖNÜŞ YAPABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

 4. Ahmet Dr. T. dedi ki:

  İyi günler,
  İzmir ‘de ikamet ediyorum. Ziraat Bankası ‘ndan 2.100 TL. emekli maaşı almaktayım. Ayrıca, 750 TL. kira, 1500 TL. zirai gelirim var. 25.000 TL. ‘ye ihtiyacım var. Aylık 1.000/1.300 TL. ödeyebilirim. Nasıl yardımcı olabilirsiniz..?
  Saygılarımla.

Yorum Yazın
Yukar覺