Kredi Çıkartılır

Sigortasız SSKsız Kredi Çıkartılır

Kredi çekme şartlarının başında gelir belgesi sahibi olmak, düzenli SGK primlerimizin ödenmesi yani sigortalı olma şartları sıralanmaktadır.  Sigortanızın olmaması kredi çekemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Gerek bankalar gerek ise bazı aracı firma ve kişiler sizlere bu imkânı sunuyor. Kredi notunuzu yıllarca yükselttiniz fakat ummadığınız bir anda işsiz kaldınız ve SSK primleriniz yatmamaya başladı üzülmeyin bu sizin bir daha sigortanız yatana kadar kredi çekmeyeceğinizi göstermiyor.

Sigortasız ve SSK sız kredi çıkarılır diyen firmalar var bunlardan yardım alabilirsiniz böylelikle kredi çekmek için sigortanızın yatmasını beklemekten kurulabilirsiniz. Ayrıca içiniz rahat olsun çünkü yürünen yol ve yapılan her şey yasal. Sizi yasal olamayan herhangi bir suruma zorlamıyor ve sokmuyorlar. Amaç banklardan yorulan ve sıkılan her seferinde hayır cevabı alarak tükenen insanlara yardımcı olmak ve ihtiyaçlarını karşılayarak üzerlerinde ki yükü azaltmak. Bu yola başvuran ve kredi çeken onlarca insan var.

Sigortasız SSK sız kredi çıkartılır bunu da öğrendik o zaman lafı uzatmadan sizleri sıkmadan krediniz ile baş başa bırakalım.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Samim dedi ki:

    Bana çok acil 15000 TL lazım fakat SSK yok yardımcı olabilir misiniz cevap bekliyorum.

Yorum Yazın
Yukar覺