Kredi Çıkartılır

Sıfır Faizle Taşıt Kredisi Çıkartılır

Toplu taşıma araçlarının kalabalıklarından yorulanlardansanız, zorunlu yol istikametlerine bağlı kalındığından yaşanan zaman kaybı artık can sıkan bir boyut aldı ise araç sahibi olmanızın zamanı gelmiş demektir. Birçok kişi gerekli nakit finansmanları olmadığından taşıt alma fikirlerini sürekli erteliyor. Oysa ki kredi kullanarak aylık vadeler de zorlanmadan geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullanım aşamasında tüketicileri düşündüren etmenlerden birisi vade sayısı diğeri ise aylık faiz oranı. Faiz oranı direk taksit tutarınızı ve toplam geri ödemenizi ertelemektedir. Bu ana nedene bağlı olarak da kişiler faizsiz kredi arayışına girdi, taşıt kredilerinde de aynı durum geçerli.

Sıfır Faizle Taşıt Kredisi

Öncelikle belirtmemiz de fayda var ki bankaların temel kazanç alanlarından birisi şüphesiz ki faizler. Bu nedenle faizsiz kredi bulmak oldukça zor olabiliyor. Bankalar sadece ara dönemler de var olan müşteri kitlesini artırmak ve yeni müşterilerinde dikkatini çekmek için faizsiz kredi desteği sunuyor. Sürekli kampanyaları takip etmeniz gerekiyor.

Son dönemde taşıt kredisini faizsiz veren bankalardan birisi Vakıfbank oldu. Vakıfbank’tan 48 aya varan vadeler ile sıfır km araç alımları için faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Araç değeri 50 bin TL üzeri olan taşıtlarda %70 oranında, 50 bin TL ve altı olanlar da ise %50 kredi veriyor banka. Kredi geri ödemeleriniz bitene kadar alacağınız araç bankaya ipotekli kalacaktır.

Eğer bankanın ilgili kampanyasından yararlanamadı iseniz ve araştıracak kadar vaktiniz yok ise kredi çıkaran firmalara başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar banka kampanyaları, kredi şartları hakkında kapsamlı bilgiye sahip oluyorlar. Kredi notunuza göre hangi bankadan kolay kredi kullanabilirsiniz belirledikten sonra ilgili seçenekleri sizler ile paylaşıyorlar. Karar verdiğiniz bankanın kredi başvuru aşamalarında ve ardı sıra gelen aşamalarda da gereken destek sunuluyor.

Sıfır faizle taşıt kredinize de bu kanalla ulaşabilirsiniz. Hemen yeri gelmişken firmalara nasıl ulaşacağınız hakkında da kısaca bilgi verelim. İnternet üzerinde verilen ilanlara göz atmanız yeterli olacaktır. İlgili iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yorum Yazın
Yukar覺