Kredi Çıkartılır

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır

Bankalarda sicil kaydımız bulunmaktadır. Eğer ödemelerimizi düzenli gerçekleştirmez isek bu sicilimiz de bozulmalar olur ve bağlantılı olarak kredi notumuz da düşer. Kredi notumuzun ve sicilimizin bozulması sadece çalıştığımız bankayla olan ilişiğimizi değil ortak veri tabanıyla birlikte diğer bankalar ile de çalışmamızı etkiler.

Sicili Bozuk Olanlar İçin Kredi Verenler

Yani örneklendirmemiz gerekir ise A bankasından kredi çektiniz ve ödemeleriniz düzenli olmazsa B bankasına kredi talebinde bulunduğunuzda yapılan kısa çaplı araştırmada A bankasına olan borcunuz çıkar ve krediniz onaylanmaz. Fakat artık bu durumda çaresiz değilsiniz sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır sloganıyla birçok firma daha doğrusu aracı firma ve kişiler kredinizi onaylatıyor. Her şey bu kadar kolay daha fazla kara kara düşünmeden hemen iletişime geçin. Yapılan tüm işlemler yasaldır. Yasal olmayan herhangi bir prosedür uygulanmamaktadır.

Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır aradığınız formül olabilir. Sizin de banka siciliniz bozuk ve krediye ihtiyacınız var ise iyi olacak hastanın doktor ayağına gider derler bu sefer siz doktorunuza gidin ve paranızı alın.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. İsa dedi ki:

  10000tl çok acil lazım ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz memnun olurum

 2. MÜRSEL YELE dedi ki:

  Merhaba ben özel bir kurumda mali müşavirim 6.000 TL net maaş ile çalışmaktayım.
  Bu konuda destek yada yardımcı olabilir misiniz? Bankalardan puanım düşük olduğu için kredi alamıyorum.
  İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.
  İhtiyacım olan para: 25.000 TL

Yorum Yazın
Yukar覺