Kredi Çıkartılır

Senet Karşılığı Nakit Verilir

Hepimizin en büyük derdidir aniden paraya sıkışmak… Eş, dost, akraba, konu komşu aranır borç istenir o olmazsa elindeki takılar bozdurulur hatta varsa araba bile satılır baktık oda çare olmuyor bankalara kredi için başvururuz ki mutlaka hepimizin bankadan yana ufakta olsa bir takıntısı vardır ondan dolayı problem çıkar ve kredimiz onaylanmaz ve düşünürüz ne yapacağız diye şimdi?

Bunun için çok düşünmeye gerek yok malum internet hepimizin elinin altında hepimize senetle nakit verilir diye mailler gelmekte hatta reklamlarını bile görmekteyiz. İş böyle olunca yeni çaremiz bu olur ve araştırmaya başlarız bu işi yapan kişi yada firmalar var. Arama motorlarına senetle nakit dediğiniz takdirde karşınıza bu iş için yüzlerce firma çıkmakta bankadan daha kolay yürüyen bu sistemde eğer çok gerekli görürlerse kefil yada ipotek isteyebilirler. Çünkü onlarda verdikleri parayı faizi ile geri alacaklarına inandıkları takdirde o parayı size verirler.

Ancak şunu unutmamak lazım bankaların size kredi vermediğini o nedenle bu yola başvurduğunuzu ve bununda ödemesi geciktiği an yasal işlemlerin çok hızlı başlayacağını unutmamalı ve ödeme planını dikkatli yapıp ödemeleri geciktirmemeli.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Aykut dedi ki:

    Merhaba
    Acil 6000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz İstanbul’da yaşıyorum ssklıyım yardımcı olabilir misiniz?

  2. Yasin dedi ki:

    Selam, nakit paraya ihtiyacım var. Bana ulaşırsanız sevinirim.

Yorum Yazın
Yukar覺