Kredi Çıkartılır

Kredim Akbank’ da 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri, hali hazırda borcu bulunan ya da almak istediği herhangi bir ürün, hizmet ya da eşyaya ihtiyacı olan kişilerin tercih ettiği kredilerdir. Bankacılık sektöründe kişilerin mevcut ihtiyaçlarına göre kredi verilmesi söz konusu olarak dikkat çekmektedir. Peki krediler 48 ay vade oldumu? Yani ihtiyaç kredileri 48 ay vade oldumu?

Bu çok önemli bir soru çünkü cevabı evet. Uzun süre beklenen bu durum gerçekleştiğinden bu yana bankalar 48 ay vadeli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Akbank’ ın bir projesi olan Kredim Akbank ile artık 48 aya varan vade imkanlarıyla kredi alınabiliyor oluşu, pek çok kişi için son derece avantajlı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredim Akbank, Akbank ın müşterilerinin birçoğunun tercih ettiği projeler arasında yer almaktadır.

Akbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

3 ay erteleme özelliğine sahip olması sebebiyle son derece avantajlı kredi kampanyaları arasında yer alan bu ihtiyaç kredisi, şu sıralar değerlendirebileceğini kredi projeleri arasında ilk sırayı çekmektedir. Kredi Akbank ın 48 ay vadeli ihtiyaç kredisinin belirlenmiş olan faiz oranı ise 1,29 olarak sabit tutulmaktadır. Pek çok kişinin bildiği üzere bankaların birçoğu ihtiyaç kredisinde 3 ila 36 aya varan vade seçenekleri uygulamaktadır. Ancak Akbank’ın başlatmış olduğu bu proje ile 48 aya varan vade imkanlarıyla da ihtiyaç kredisi almanız mümkün kılınmıştır. Buna göre 10.000 liralık bir krediye başvurduğunuzda 48 aya bölünmüş taksitlerinizle ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 296,77 tl olarak dikkat çekecektir. Son derece dikkat çeken bir kampanya olması sebebiyle pek çok kişi de bankaya giderek Kredim Akbank’ dan yararlanmak istemektedir.

48 Ay Vadeli ile 25000 TL Kredi

25.000 liranın üzerinde alacağınız krediler için kredi faiz oranı ise 1,19 olarak dikkat çeker. Bununla birlikte 3 ay ertelemeli olarak tercih etmeniz durumunda, 45 ay içerisinde mevcut olan borcunuzu ödemeniz beklenmektedir. Krediyi almak ise, sıradan formatlara tabi olarak dikkat çeker.

Gelir belgeniz, referans niteliğinde kullanabileceğiniz kredi puanınız ile birlikte gayet kısa bir süre zarfı içerisinde bankadan kredi kullanmanız da mümkündür. Bu, Akbank ın sunmuş olduğu en avantajlı kredi kampanyaları arasında olduğundan ötürü gerek şubelere giden gerekse internet üzerinden araştırma yapan kişi sayısı oldukça fazladır.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    merhaba,

    kredi-kart ödemelerimde sıkıntı yaşıyorum. hepsini tek borç altında toplamak istiyorum ama kredi puanı nedeni ile bankalardan olumsuz yanıt alıyorum.
    toplam borcum 22.000 tl.
    bordrolu 3.000 tl gelirim var. aynı şirkette 13 yıldır çalışıyorum.

Yorum Yazın
Yukar覺