Kredi Çıkartılır

Fortis Bankası Kredi

Günümüzde bankacılık sektörü yaşamış olduğu hızlı gelişim ve buna bağlı olarak ortaya çıkan içerisinde bulunduğu sıkı rekabet şartları nedeni ile bir kısım banka giderek kar marjını arttırırken bir kısmı da bahsedilen piyasa koşulları içinde tutunmayarak sahip oldukları tüm varlıkları başka bir bankaya devretmek zorunda kalmakta olup bu konuda verilebilecek örneklerden biri de Fortis Bankası olmaktadır. Adı geçen bu banka hali hazırda ülkemizde hizmet veren bankalar arasında bulunmamakla beraber tüm varlıklarını devretmiş olup, Fortis Bankası’nın sunacağı kredi, kredi kartı ya da mevduat hesabı gibi hizmetleri artık adı geçen banka yerine kısa adı TEB olan Türkiye Ekonomi Bankası sunmaktadır. Bu sebeple de yazımızın devamında Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunduğu olanaklardan bahsederek bilgi verilmeye çalışılacaktır.

Fortis Bankası’nın tüm haklarını satın alarak onların yerine hizmet veren banka olan Türkiye Ekonomi Bankası sunduğu pek çok hizmet ile bankacılık sektörünün önde galen firmalarından biri olmuştur. Ülkemizde bankalardan en çok talep edilen hizmet seçeneği kredi almak olduğu için adı geçen bankanın da en çok verdiği hizmet bu olmakla birlikte, söz konusu hizmete dair detaylar ise şu şekilde olmaktadır:

Kimler TEB’den Kredi Alabilir? FORTİS

Geçmişte aldığı kredileri sistemli bir şekilde ödeyerek kredi notları yeterli seviyede olan, belgelenebilir bir gelire sahip olup bu gelirleri de kredi taksitlerini ödemeye yetecek olan ve bankanın talep edeceği evrakların tümünü ibraz edebilecek olan hemen hemen herkes adı geçen bankadan kredi hizmeti alabilmektedir.

TEB’den Kredi Alma Sürecinde Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

  1. Başvuru formu,
  2. Nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesinden herhangi biri,
  3. Gelir belgesi ve
  4. İkametgâhtır.

TEB’de Hangi ihtiyaçlara Yönelik Kredi Olanakları Vardır?

Adı geçen bu bankadan tüm ihtiyaçlarımız için kredi talep edebilme olanağımız bulunmaktadır. Bunlar arasında genel olarak ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri bulunmaktadır.

TEB’de Kredi Faizleri ve Vadeleri Nasıldır?

İhtiyaç kredisi için 48 aya varan vade olanakları ve 1.65 faiz oranı, konut kredisi için 120 aya varan vade süreleri ve 0.90 faiz oranı, taşıt kredisi için ise 24 aya varan vade süresi ve 1,35 oranında faiz oranı geçerlidir.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yorum Yazın
Yukar覺