Kredi Çıkartılır

Çalışmayana Kefilsiz Kredi

Bankalar kredi başvurusu yaptığınız da değerlendirme yaparken son 6 aylık sigortalılık durumunuzu incelemektedirler.

Eğer sizin üzerinde görünen gayrimenkuller ve bu gayrimenkullerden elde ettiğiniz kira geliriniz varsa bunu belgelendirebileceğiniz için çalışmıyor da olsanız bankalara başvurarak kredi çekebilirsiniz.

Gayrimenkulünüzü bankaya ipotek ettirerek te çalışmadığınız halde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.Ancak ekspertiz ücreti, ipotek tahsis ücreti gibi bazı masraflar yüzünden krediniz size pahalıya mal olabileceği için çok zorunda kalmadıkça başvurmamanız gereken bir yöntemdir. Ayrıca düşükte olsa banka sizden bir gelir belgesi de isteyebilir.

Bazı bankalar ise çalışmayanlara,öğrencilere ve ev hanımlarına gelir belgesi istemeden de ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Aslında daha önceki ilişkiniz de banka ile aranızda bir güven oluşmuşsa çalışmıyor olsanız da kredi başvurunuz olumlu değerlendirilebilir. Bunlardan bir tanesi daha önce kullanmış olduğunuz kredilerdir. Eğer daha önceki kredilerinizi vadesinde ve düzenli ödemişseniz bu sizin için pozitif bir puandır.

Bir diğeri bankanın kredi kartını oldukça uzun bir süredir kullanıyor ve kart ödemelerinizi aylık olarak düzenli yapıp geciktirmiyorsanız  bu da sizinle ilgili bankaya güven verecektir. Bu parametrelerin olumlu olması demek kredi notunuzun da yüksek olmasını sağlayacaktır.

Garanti Bankası: Gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir tanesidir.Sadece TC kimlik numaranızın olduğu nufüs cüzdanınızla şubeye başvurabilirsiniz.İnternet şubesi veya telefon bankacılığı yoluyla da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank: Çalışmayan, düzenli bir geliri olmayanlara kredi veren bir bankadır.İhtiyacınıza uygun bir kredi için internet şubesinden veya banka şubesinden evraksız ve kefilsiz başvurunuzu yapabilirsiniz.Veya şubesiz bankacılık ürünü Enpara üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB: Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi paketi Teb Pratik İhtiyaç Kredisi ile ihtiyacınız olan krediye ulaşabilirsiniz.Ayrıca CEPTETEb ile de başvuruda bulunabilirsiniz,oldukça kısa sürede size geri dönüyorlar.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yorum Yazın
Yukar覺