Kredi Çıkartılır

Bursa ve Hatayda Tefeci Bul

Birçoğumuz bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarından dolayı büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Hatta bir değil, birkaç bankaya olan borçlarımız yüzünden avukatlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Var olan borçlarımıza her gün faiz uygulanarak bir dağ misali karşımıza çıkabilir. Zaten borçlarımızdan dolayı takipte olduğumuz için başka bir bankadan da kredi çekemeyiz. Peki böyle bir durumda neler yapabiliriz. Çevremizde bu durumda olan birçok kişinin yaptığını. Tefecilerden borç almak.

Çoğu kişi kulaktan dolma bilgilerle tefecilerin çok kötü bir çıkış yolu olduğunu düşünebilir. Ama günümüzde artık öyle değil. Çevremizde bu işi yasal yollarla yapan kurumlar var. Yani haklarını kanuni olarak aramaktadırlar. Faiz oranları biraz yüksek olabilir. Ama bankaların faizleri de çok düşük olduğunu söylemeyiz. Bence ülkemizde en büyük tefeciler bankalar diyebiliriz. Acil ihtiyacımız olan parayı senetler karşılığında tefecilerden temin edebiliriz.

Tefecilere ulaşmak kolay değil diyebilirsiniz. Ben nereden tefeci bulabilirim diyebilirsiniz. Artık teknoloji çağındayız. Oturduğumuz yerden senetle borç para veren kişilere ulaşabiliriz. Hatta bir çoğu ulaşılabilmek için linkler yayınlamaktalar. Bu linklere iletişim bilgilerimizi yazıp bize ulaşmalarını sağlayabiliriz. Bursa, da veya  Hatay da ikamet ediyor olmanız hiç önemli değil. Tüm illere senetle kredi verene kişilere  ulaşabilirsiniz. Sicilinizin temiz olmasına gerek yok, kredi notunuzun yüksek olmasına gerek yok. Tek yapmanız gereken GOOGLE la senetle para veren kişiler yazmanız yeterli.

Bu tür işlemlerinizde dikkatli olmanız gereken bazı hususları da söylemeden geçemeyeceğim. Sizden talep ettiğiniz ücret verilmeden işletim ücreti adı altında para istenirse böyle bir şeyi kabul etmeyin. Ancak paranız size verildikten sonra ödemelerinizi yapın. Yine aynı şekilde imzalatılacak evrakları paranızı almadan önce imzalamayın. Size uygulayacakları faiz oranlarını detaylı bir şekilde öğrenmeyi sakın unutmayın. Tüm detayları, kafanıza takılan tüm soruları sormaktan çekinmeyin. Size tüm koşulların uyduğunu düşünüyorsanız, senetle kredinizi alabilirsiniz. Böylelikle hacizlik olan borçlarınızı ya da başka bir ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi de belirlenen miktarda yavaş yavaş ödeyerek, belkide büyük bir sıkıntınızdan böylelikle kurtulabilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yorum Yazın
Yukar覺