Kredi Çıkartılır

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Mevcutta elimizde var olan nakit para ile desteksiz bir şekilde geçinebilmek neredeyse imkansız bir hal aldı. Çoğu zaman karşılanması gerekli olan temel ihtiyaçlarımız adına nakit paraya sıkışmakta ve bu desteği karşılayabilmek için ise banka kurumlarının bize sunmuş olduğu kredi kartı,bireysel kredi,kredili mevduat hesabı gibi olanaklardan yararlanma yoluna gitmekteyiz. Ancak maalesef gerek bitmek bilmeyen ihtiyaçlar,gerek maddi durumumuzun yetersiz kalması,gerekse sırf paraya olan düşkünlüğümüz neticesinde çoğu zaman tek bana kurumu ile yetinmeyip birden fazla kuruma ait ürün kullanımını tercih etmekteyiz ve bir sure sonra yapılamayan düzenli ödemeler, peşine birikmekte olan gecikme faizleri ile birlikte kendimizi dağ gibi borcun altına bulmaktayız.

 Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

İşte bütün bu koşullarda banka kurumları tarafından eğer hala kredi çekebilme olanağıysa sahip bir kredi siciliniz var ise son bir şans tanınmaktadır. Yine Ülkemizde adını duyurmuş olan bir çok finans kurumu tarafından verilebilmekte olan borç transfer kredisi ile mevcutta dağınık halde var olan borçlarınızı kapatma ve düzenli olarak tek bir çatı altında toplama şansına sahip olabilmektesiniz. Borç transfer kredisi veya diğer adı ile borç kapatma kredisi adı altında verilebilmekte olan kredisine başvuruda bulunabilmek adına öncelikli olarak ilgili kredi olanağını sağlamakta olan banka kurumlarını araştırmak gerekmektedir. Her ne kadar son zamanlarda bankalar arasında iyice kızıştırmakta olan rekabet gereği şimdilerde bu krediyi kullandırmayan banka kalmamış olsa da yinede gerek faiz oranları gerekse alınacak masraflar için araştırılması gerekmektedir. Bu kredi olanağı sağlamakta olan kurumlar arasında en bilindik olanları Garanti Bankası,Finansbank,Denizbank,Türkiye Ekonomi Bankası,Akbank,Odeabank, İş bankası gibi banka kurumlarıdır.

İlgili krediyi mevcut kullandırılmakta olan diğer kredilerde ayırmakta olan en önemli unsur ise kullandırım yapılan tutarın kişiye elden teslim edilmemesi ve ilgili tutarın banka personeli eşliğinde internet bankacılığı aracılığı ile kişiye ait diğer banka borçlarını göstermekte olan belgeler ve toplam borç tutarları talep edildikten sonra o borçları kapatmak adına elektronik fon transferi yolu ile kapama tutarlarını gönderim yapmaları gelmektedir. Böylelikle kişiye ait diğer tüm borç tutarları banka nezdinde yapılan işlem ile kapatılmış olmakta ve kişi tek bir banka kurumuna ödemelerini gerçekleştirme olanağı ile dağınık borçlarından kurtulmuş olmaktadır.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yorum Yazın
Yukar覺