Kredi Çıkartılır

BANKASIZ KREDİ NERDEN ALABİLİRİM?

Bankaya olan borçlarınız dan ötürü ya da düşük kredi notunuzdan ötürü bankadan kredi çekemeyebilirsiniz. Ya da ihtiyacınız dahilinde buna uygun yerlerden çekmek isteyebilirsiniz.  https://www.bankasizkredi.org bu konuda size yardımcı olacaktır. Ama nakit ihtiyacınız var ise, her önünüze gelen kişilerden çekmeyin. Çünkü çevrenizde insanların bu tür zor anlarından yararlanmak isteyenler var maalesef.

Senetli kredi verilir diye bir çok ilan görebiliriz. Bu tür kişiler çok yüksek faiz oranları uygulamaktadır. Siz bu borcu ödeyemediğiniz taktirde yaptırımları  bankaların yaptırımları gibi olmayabilir. Keşkeler yaşamamak için bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Ama nakit ihtiyacınız bir araç almak için veya mobilya ve beyaz eşya almak için ise, bunun için bankalardan kredi çekmenize gerek yok.

Bankasız Kredi Veren Yerler

Bu konuda uzman kadro eşliğinde Koçtaş tan çekebilirsiniz. En yakın bir Koçtaş bayisine giderek aracını seçip hemen orada kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yada Koçtaş ın mobilya ve beyaz eşya mağazasına gidip ihtiyacınız olan eşyalarınızı seçip hemen yine kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Koçtaş web sayfasından da bu konularla ilgili tüm bilgiler mevcut, internet sayfasından da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeni yaza girdiğimiz şu günlerde, düğün hazırlıklarınız var ise ve sizin altın  ihtiyacınız varsa, bunun için de kuyumculardan senetli altın alabilirsiniz. Belirli bir komisyon üzerene koyarak senetli altın satışı kuyumcular tarafından yapılmaktadır. Nakit paraya ihtiyacınız var ise ve limiti yüksek bir kredi kartınız mevcut ise, çevrenizdeki mağazalardan kredi kartınızdaki limitinizi de nakit paraya çevirebilirsiniz. Size bir eşya satmış gibi kredi kartınızdan taksitli çekim yapıyorlar, bu çektikleri limiti size nakit olarak veriyorlar ama yine belirli bir komisyon karşılığında. Bütün bu avantajlardan, yararlanabilirsiniz.

Bankasız Kredi Yerine Bankalarla Anlaşın

Yani bankalardan kredi çekmek istemiyorsanız yada çekemiyorsanız bu tür yerlerden çekebilirsiniz. Diğer bir ihtiyacınız bankalara olan borçlarından dolayı ise, bankalarla anlaşmanız daha doğru olabilir. Çünkü banka borcunu başka bir borçla kapatmak size daha maliyetli olabilir. İster kredi kartı borcunuz olsun ister kredi borcunuz. Ödeyemediğiniz taktirde banka size uygun bir taksitlendirme yapmak zorunda. Çünkü hiç ödeyememe ihtimalinizi pek göze almazlar. Birde üzerinize kayıtlı bir mülk yok ise, size taksitlendirme konusunda yardımcı olacaklardır. Belki kredi kartınız kapanacaktır ama başka bir borçla kapatıp da tekrar kredi kartınızı kullanırsanız belkide daha zorlu günler geçirebilirsiniz. Siz en iyisi kendinizi borcunuz bitinceye kadar kısıtlamanız olacaktır. Yine başka bir bankadan bir süre sonra kredi kartı alabilirsiniz nasıl olsa.

Kaynak: https://www.bankasizkredi.org

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Zafer beral dedi ki:

    Bankasız 30 bin lira kredi almak istiyorum

  2. ibrahim temur dedi ki:

    10000 tl kredi ihtiyacım var

Yorum Yazın
Yukar覺