Kredi Çıkartılır

Tefeciler 2017

Para sıkıntıları pek çok kişinin mustarip olduğu ve çözme konusunda son derece zorlandıkları problemler arasında ilk sıralarda gelmekte olup, bu durumdaki kişiler ne olursa olsun rahat bir nefes almak ve borçlarından kurtulmak adına her türlü imkanı değerlendirmek istemektedir. Hali hazırda bankalar ya da benzeri finansal kuruluşlardan da hizmet alamayan bu kişiler parasal sıkıntıları konusunda destek olacak yerler konusunda çaresiz kaldıkça son umut olarak tefecilere başvurmakta ve bu yerlerin ne kadar güvensiz ve riskli olduğunu bilseler de vazgeçmemektedirler. Varlıkları yüzyıllardır devem etmekte olan ve para ticareti ile oldukça yüksek tutarlarda kazançlar elde eden bu kişiler ile alakalı olarak bilgi vermek adına bugünkü yazımızın konusu “tefeciler 2017” olmaktadır.

tefeciariyorum

tefeci arıyorum

Bahsi geçen bu yerlerden para alarak rahat eden ya da parasal sıkıntılarına çözüm bulabilen kişilerin sayısı son derece az ve hatta hiç yok olsa da ne yazık ki bu sektör piyasadan hiçbir zaman silinmemiş ve çaresiz insanların duygu simsarlığını yapmaya devam etmiştir. Bu durumu açıklamak için ise parasız kalan insanlara vadettikleri şeyleri göstermek yeterli olmaktadır. Her ne kadar tefecileri ve dolayısı ile tefecilerden para alarak mağdur olan insanları ortadan kaldırmak amacı ile bu yerler illegal ya da başka deyiş ile yasa dışı ilan edilse de bu durum tefecilerden para almak isteyen kişileri engellememiş ve hatta bu suç unsuruna ortak olmayı bile göze alır hale gelmişlerdir. Başka bir deyiş ile ne olursa olsun bu yerler aracılığı ile kredi ya da para alma yolunu seçmekte olan kişiler her zaman var olmaktadır. Söz konusu olan bu durum bundan yüz yıl önce de vardı 2017 yılında da devam etmektedir.

Olabilecek en az zarar ile ya da başka bir deyişle muhtemel olan zararı en aza indirmek için uygulanabilecek yöntemler arasında tek senet yapma ya da fahiş tutarlarda komisyon uygulama gibi talepleri kabul etmemek ve etrafça bilinen kısman de olsa güven duyulan yerleri tercih etmek faydalı olacaktır.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ceylan dedi ki:

    Kamuda 657 ye tabii memurum 3000 civarı gelirim var. Halen banka kredisi ödüyorum kredilerimde sıkıntı yok aksatmadan ödeyebiliyorum çok şükür fakat bazı hesapta olmayan ihtiyaçlar yüzünden kredi kartı ödemelerimde bir takım düzensizlikler olmadı değil haliyle de Findeks puanım 800 küsürlere gelmiş bu sebeple banka işi zor gibi görünüyor lafı uzatmayacağım aylık 1000 TL. üzeri hatta 1500 TL. ödeme yapabilirim İhtiyacım olan 30.000 – 35.000 TL civarıdır. Geri dönerseniz çok sevinirim şartları görüşmek için biraz aciliyet var o yüzden.

Yorum Yazın
Yukar覺