Kredi Çıkartılır

Tefeci Telefon Numaraları

Tefeciler ile ilgili ilk olarak bilmeniz gereken, bu işlerle uğraşanların tefecilik adı altında bir iş yerleri bulunmaz. Fakat, son dönemde kredi danışmanı tarzında bazı şirketler açılmaya başladı. Hepsinin aynı işle uğraştığını söylemek zor olsa da, senetle borç para verenler ile irtibata geçmek isterseniz bu tarz şirketler size aracı olabilecektir.

Tefecilere ulaşmak hem kolay, hem de oldukça zor. Belli adresleri olmadığı için nereden, kime, nasıl danışılacağını bilmeniz gerekiyor. Bu konuda size yardımcı olabilecek tanıdıklarınız varsa, aracılık edebilirler. Son aylarda da internet sitelerinde tefeci telefon numaraları şeklinde ilanlar görebilirsiniz. İlanlardan da bir kaç kişiye ulaşma şansınız olabilir.

Ancak, telefon ile görüşme sağlayacağınız hiç kimseye kimlik bilgilerinizi ya da adresinizi söylememelisiniz. İnternette ilan veren kişilerin büyük çoğunluğu dolandırıcıdır. Acil ihtiyaçlarınız için para ararken, bir de üzerine borçlu konumuna düşmek istemezsiniz.


tefeci.org üzerinden ulaşınız


Bankalar dışında, resmi ve yasal işlem yapmayan insanların büyük çoğunluğunun dolandırıcı olduğunu bilerek, kendi güvenliğinizi öncelikle kendiniz sağlamalısınız. On yıllarda, insanları asker, polis, savcı olarak tanıtıp, dolandıran kişi sayısı da oldukça fazla. Hatta çok iyi tanıdığınız ve bildiğiniz kişiler de bu konuda sizi zora sokabilirler. Yasal olmadığını bildiğiniz hiçbir işe dahil olmamalısınız.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yorum Yazın
Yukar覺