Kredi Çıkartılır

Sorunlu Kredileriniz Çıkartılır

Eğer acil krediye ihtiyacım var diyorsanız ve bankalardan yardım alamıyorsanız sorunlu kredileriniz çıkartılır yazımız size yardımcı olacaktır.

Bankalar tüketicinin nakit ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan kurumlardır. Ancak, bazı zamanlarda tüketicilerin yanlış kullanımlarından yada ihmallerinden kaynaklanan sorunlardan dolayı bankalar kredi vermemektedir.

Hal böyle olunca, tüketici para bulmak için başka yöntemler denemektedir. Sizde bankalardan kredi alamıyorsanız ve bir türlü para bulamıyorsanız size yardımcı olacak birilerini sayfamız üzerinden bulabilirsiniz. Malumunuz internet üzerinden artık her işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

sorunlu krediler çıkartılır

sorunlu krediler çıkartılır

 

İşlemlerin dışında, maddi sıkıntı yaşayanlara da pek çok kapı aralanıyor. Bankadan kredi alamayanlara kredi çıkaranlar da internet üzerinde mevcut.

Sorunlu kredileriniz çıkartılır adı altında pek çok şahıs ve şirket hizmet veriyor. Size çıkmayan krediyi bu şahıs veya şirketler sizin adınıza çıkartarak yardımcı oluyorlar. Elbette bunun karşılığında sizden bir miktar para talep ediyorlar. Karşılıklı anlaşarak yapılan bu alışveriş sayesinde sizde sıkıntılarınızdan kolayca kurtuluyorsunuz.

Eğer böyle bir durumdaysanız ve acil kredi lazımsa yorum bölümünden ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

Sorunlu kredileriniz çıkartılır başlığı altında vereceğiniz ilanlarınıza sayısız cevap gelecektir. Bulunduğunuz ili ve kredi miktarını iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlayarak sorunlu kredileriniz çıkartılır diyenlere sesinizi duyurabilirsiniz.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. mustafa dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz?

 2. ömer22 dedi ki:

  yüksek başvurudan dolayı kredi alamıyorum yardımcı olacaklar bana ulaşın

 3. hüseyin dedi ki:

  10 bin lira kredi lazım acil, nasıl yardımcı olursunuz?

 4. sabri dedi ki:

  Geçmişteki ortaklık dönemimde, birçok kredi ve kredi kartımla sorun yaşadım. Maaşlı bir çalışan olarak hayatıma devam ettim ve ediyorum. Tüm sıkıntılarımı elden borç alarak veya tanıdıklarım adına kredi çekerek toparladım. Fakat şu an elden alınan borçlar ve kredilerin sayısının çok olması ödemelerimin düzenli olmasına mani oluyor. Tanıdıklarımın da kredi puanı düşüyor. Tümünü kapatıp tek bir taksitle ödeyebilmem lazım yoksa aile hayatım da sıkıntıya girmeye başladı.
  Netice itibariyle 3000 TL maaş alıyorum, SSK asgariden yatıyor. 20000 TL nakit ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 4 senedir aynı yerde çalışıyorum..

 5. acıll dedi ki:

  Benim 2 tane yapı kredi bankasına bir 6.000 ve birde 5.000 tl’ik iki kredim var bunların 5.000 olanının 12 taksiti 6.000 olanın 9 taksiti ödenmiş durumda. Ayrıca ing bankta da 2.000 tl’lik 3 taksiti ödenmiş bir kredim var. Bunlardan ayrı Turkcellden de aldığım telefonların ödemelerini nakit olarak yapmak istiyorum bunların da yaklaşık olarak 2.500 liralık bir borcu var. Bunların hepsini bir kredi etrafında toplamak istiyorum. Çalışanım aylık 1150 gelirim var maaşım olduğu gibi bana kalıyor kira vs. ödemem yok ailemle yaşıyorum. 15 la 20 bin arasında bir nakde ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Haberinizi bekliyorum. Aylık 750 ye kadar ödeme yapabilirim.

 6. ihsan dedi ki:

  Merhabalar;
  Benim Ziraat bankasında 60000 ve 20000 olmak üzere iki kredim var . Memurum kredi notum 900-950 arası, 60000 liralık kredimi veya her ikisini de başka bankaya transfer edebilirmiyim acaba?

Yorum Yazın
Yukar覺