Kredi Çıkartılır

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altın aldı başını gidiyor! Günümüz şartlarında altın alımı oldukça zorlaşıyor. Altın fiyatlarındaki yükseliş hiç duraksız devam ediyor. Bu durum bizleri nasıl etkiliyor acaba? Evlenmek istiyorsunuz; ev kurmak zaten başlı başına çok büyük bir masraf. Birde bu masraflara düğünde takılacak takılar eklenince durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsak, yeterli nakdimiz de yoksa senetle altın veren kuyumcular imdadımıza yetişir. Yanlış duymadınız senetle altın veren kuyumcular!

Acil altın ihtiyaçlarınızı taksitlendirerek senetler halinde ödemenize olanak sağlayan kuyumcular mevcuttur. Bu fırsat hem kuyumcuların, hem de alıcıların işine geliyor açıkçası. Kuyumcu; taksitli satış imkanı ile hem kar sağlıyor hem de yüksek fiyat nedeni ile yapamadığı satışı gerçekleştiriyor. Alıcı ise, dar zamanda peşin ödeme yapmak yerine belirli bir faiz oranı ve senet karşılığında satın aldığı altınları taksitler halinde rahatlıkla ödeyebiliyor. Senetle altın nasıl satılıyor. Satın almak istenilen altın bedelinin üzerine kuyumcu tarafından belirlenen faiz eklenir ve senet düzenlenir. Senedin vadesi ve ödeme tarihleri konusunda karar veren tarafta yine kuyumcudur.

Senetle Altın Satan Kuyumcular

Senetle altın veren kuyumcuların yer aldığı illerin başında hiç tartışmasız İstanbul geliyor. Kalabalık nüfus, canlı ekonomi, enflasyonun en çok hissedildiği il olması da liste başı olmasının nedenleri arasında. İstanbul’da ki kuyumcular denince akla ilk olarak Kapalı Çarşı gelir. İstanbul’da ikamet ediyorsanız her türlü altın ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Borç Para Veren Kuyumcular

Senetli altın satışının ilgi gördüğü illerden bir diğeri de Ankara’dır. Ulus Meydanı ve Kızılay’da yer alan kuyumcular çarşısında senet karşılığında taksitle altın alma fırsatını sahip olabilirsiniz. İzmir, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa gibi illerimizi ise, senetli altın satışının sık rastlandığı diğer illerimizdir.

Kredi Kartına Taksitle Altın Veren Kuyumcular

Aile bütçenizi zorlamadan altın almak bu kadar kolay aslında. Zor ekonomi koşulları ticareti her yönü ile şekillendirmeye ve alternatifleri arttırmaya devam ediyor. Sıcak para olarak tabir edilen nakit akışının gerçekleşemediği bu dönemlerde altına ihtiyacınız olursa, kendinizi maddi sıkıntıya düşürmeden taksit avantajını kullanmak için senetli altın veren kuyumculardan altın satın alabilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yorum Yazın
Yukar覺