Kredi Çıkartılır

Kredi Almak İçin Ödeyeceğinize İkna Etmelisiniz

Banka kredisi kullandığınız da geri ödemelerini oldukça önemlidir. Banka sırf bu durumdan emin olmak ve size emin olmak için de kredi notu gibi ek araştırmalara girmektedir. Bu araştırma sonucunda olumsuz herhangi bir referans ile karşı karşıya kalır iseniz talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Aynı kurum kredi çıkarmanıza aracı olan firmamız için de geçerli. Banka da tarafınızdan talep edilen birçok şart şirketimizce talep edilmemekte olsa da yine de ön gördüğünüz üzere alacağınız paranın geri ödemelerini garanti altına almak için bazı isteklerimiz oluyor.

Bunlardan ilki senet imzalamanız. Ticari hayatta sıklıkla karşımıza çıkan senet işlemlerine uzaktan ya da yakından hakimiz. Aldığınız parayı yasal olarak kabullendiğiniz senetler ile isterseniz tek vade de isterseniz birden fazla vade de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Son olarak genel olmasa da kişilerin kefil göstermesi ya da üzerine kayıtlı olan mallarını teminat vermeleri gerekebilir. Bankada da aynı durum yüksek meblağlı krediler de karşınıza çıkmaktadır.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Feridun dedi ki:

    Merhaba

    Bana ulaşmanızı rica ediyorum herhangi bir borcum yok bankalara sadece kkb notum düşük kredi çekmek istiyorum yardımcı olacağınızı düşünüyorsanız dönmenizi rica ederim muhasebeci olarak kurumsal bir firmada 3 yıldır sigortalı bir şekilde çalışmaktayım

  2. şenol şahin dedi ki:

    5000 tl ihtiyacım var taksitle emekliyim ayrıca çalışıyorum aylık gelirimde var

Yorum Yazın
Yukar覺