Kredi Çıkartılır

Güçlü Finans Kredi Çıkartılır

Güçlü finans kredi çıkartılır: Bankalara yapılan yeni düzenlemeler nedeni ile, bankalardan nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmek istediğinizde, kredi puanınız yeterli seviyede değilse ret cevabı alıyorsunuz.

Bu da acil nakit ihtiyacınızı en güvenilir yöntem olan bankalardan kredi çekerek karşılamayı imkansız hale getiriyor. Bu gibi sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız, daima kredi puanı sicil kaydınızı temiz tutmanız gerekiyor. Bu konuda da yapmanız gereken tek şey kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmeniz.

Güçlü finans kredi çıkartılır! Bu yeni yapılan düzenlemeler nedeni ile bankalardan kredi çekemeyenlere yardımcı olan yeni firmalar kuruldu. Bu firmalar sizin yerinize bankalara başvuru yapıyorlar. İhtiyaç duyulduğu takdirde de, kredi çekebilmeniz için size kefil oluyorlar. Bu sayede de ihtiyacınız olan krediyi alarak, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Fakat, bu firmalar ile ilgili bilmeniz gereken önemli bir kaç nokta var.

Öncelikle bu firmalar komisyon alarak çalışan şirketler. Yani bir bankadan, çok düşük bir faiz ödeyerek, sahip olabileceğiniz krediye, bu firmalar aracılığı ile ulaşırsanız, çok yüksek meblağlarda ödeme yapmanız gerekebilir. Kısaca anlatmak gerekirse, aracılar ile çalıştığınızda, elinize geçen nakit ile, ödediğiniz rakam arasında ciddi farklar oluşabilir. Yine de, eğer bankalardan sizin başvurularınıza olumsuz yanıt alıyorsanız, bu aracılara başvurmayı düşünebilirsiniz.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Sinan Canbaz dedi ki:

    Şuanda resmiyette sigortalı yahut Bağkurlu değilim. Gayri resmi olarak birkaç aydır al-sat satış-pazarlamayla ilgili bir sektörde ticaret ile uğraşmaktayım. İyi bir ivme yakaladım. Artık resmi olmam gerekiyor. İş yerimi kurmam gerekiyor. Fakat nakit problemim var o yüzden de kuramıyorum. İş yerimi açtıktan sonra bir kısım parayı devletten alabileceğim. Kosgeb in yeni girişimcilerle ilgili desteğini duymuşsunuzdur sanırım. 15.000 TL kredi,kredi kartı vs gibi borçlarım var acil ödemem gereken. yaklaşık 30-35 bin TL gibi bir tutarla da iş yerimi kurabiliyorum. Hatta bu 30-35 binTL’lik rakamın %60’ını devletten 2-3 ay içinde geri alıyorum. Hatta bazı bankalar KOSGEB destekli yeni girişimcilere açılış tarihinden 3-4 ay sonra kredi imkanı sağlıyor 50-100 bin civarında. Yaklaşık 50 bin tl kadar da ürün almak istiyorum. Toplamda 100 bin tl ye ihtiyacım var.Durumum budur. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Yorum Yazın
Yukar覺