Kredi Çıkartılır

Dolar Üzerinden Borç Para Verilir

Kişiler sıkıştıkları zaman eşten veya dosttan borç para arama yoluna girmektedirler. Kredi veren kuruluşlar ise dolar üzerinden borç para verilir mottosuyla hareket etmektedirler. Dolar üzerinden borç para almak altın gibi biraz sıkıntılıdır. Nitekim diyelim 3 TL üzerinden borç aldınız ve ödeyeceğiniz zaman dolar yükseldi yüksek olarak geri ödeyebilirsiniz. Yada ödeyeceğiniz zaman doların fiyatı düştü diyelim o zaman düşük fiyat üzerinden ödeyebilirsiniz. Bir yandan belkide bizim karımız ile dönüşlü ödeyeceksiniz.

dolar

dolar

Dolar her zaman için hem iyi yatırım örneği hemde iyi bir borç verme yöntemidir. Findeks kredi notu düşük olan kişiler genelde yasal olmayan yerlerden kredi çekmektedirler. Bu aslında kötü bir yol degildir. Ayrıca altınla borç veren kuyumcularda bulunmaktadır. Bu kişilerin faydalarına olacaktır. O an için para ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Biliyoruz ki artık eşten yada dosttan kredi çekmek gerçekten kolay değil. Bir defa verseler ikinci defa vermeyebilir.

Kısa Vadeli Borç Para

Ancak size kredi biriminde borç para verdikleri için yinede bir komisyon yada faiz oranı isteyeceklerdir. Sonuçta acil para ihtiyacım var diyorsunuz. Böyle kuruluşlara başvurduğunuza göre bankalar size kredi vermemiş demektir. Kredi alamadığınız için bu gibi kuruluşların faiz oranlarını kabul etmek zorundasınız. Ayrıca bu gibi kuruluşlarda zamanında ödeme yaptığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Biz Kredinizi Çekelim, Siz Ödeyin

Kredi çekemeyen kişiler için kredi firmaları biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemiyle sizlerin kredi çekmenizde yardımcı olmaktadırlar. Diyelim banka kredi çekmeniz için sizden kefil istedi bu gibi kurumlar size kefilde olmaktadırlar. Bilirsiniz bankadan kefil konusunda da findeks kredi notuna göre hareket ederek kredi vermektedirler. Ayrıca her kredi veren kuruluşlar güvenilir değildir. Her önünüze gelene güvenmeyin. İyice araştırma yapmadan bu gibi kuruluşlar üzerinden kredi çekmeyin.

Ayrıca kredi kuruluşları aslında bir bakıma bizlere yardımcı olmaktadırlar. Artık neredeyse 3 kişiden 1 kredi notu riskli durumdadır. Kredi notunuzu yükseltebilecek bir yol bulmalısınız. Yoksa eş, dost para bulmak artan hayat şartlarında gerçekten zordur. Ondan sebeple kredi kartlarınızı günü gelmeden ödemeli, kredi ödemeleriniz bulunuyorsa mutlaka vadelerini geçirmemeye dikkat etmelisiniz. Böylece kredi notunuz zaman içinde düzelecektir.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Yusuf dedi ki:

    Nasıl iletişime geçebiliriz

Yorum Yazın
Yukar覺