Kredi Çıkartılır

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

Son yıllarda bankalara olan rağbet gittikçe artıyor. Maddi sıkıntı yaşayanlar, iş kurmak isteyenler, ev almak isteyenler ve daha birçok sebepten dolayı kredi çekmek isteyenler bankalara koşuyorlar.

Öyle ki; bankaların sunduğu kredi imkanları ile tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyor. Her ne kadar alınan kredi faiz ile geri ödensede vadelerin uzun olması ve taksitlerin uygun olması tüketici tarafından avantaj olarak görülüyor. Çünkü, ihtiyaç duyulan nakit parayı bir başkasından bulmak mümkün olmuyor. Peki, kredi çıkmıyor, nasıl para bulabilirim? Eğer kendinizi bu soruyla deli ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Acil Para Nasıl Bulurum?

Eğer bankalara kredi başvurusu yaptınız ancak bir türlü kredi çıkmıyorsa üzülmeyin. Eğer acil para lazımsa önce eşinizden dostunuzdan istemeyi deneyin. Mutlaka size yardımcı olacak biri vardır. Eğer bu yolda işe yaramadıysa o zaman sayfamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Sayfanın altında yer alan yorum bölümüne ilanınızı bırakarak ihtiyacınız olan parayı kısa sürede bulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi artık internet oldukça yaygınlaştı ve hemen hemen her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. İşte bu noktada artık paraya ihtiyacı olanlar da internet üzerinden ilanlarını bırakarak kendilerine yardım edebilecek kişilere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Sizde ilanlarınızı oluşturarak sesinizi duyurabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Metin dedi ki:

  Acil 50 bin TL ödeme gücüm var. KKB düşük olduğu için kredi alamadım.

 2. Sabiha Dursun dedi ki:

  Merhaba bankalardaki kredilerimi kapatıp tek bir yere borç yapmak istiyorum. Ptt 30.000tl akbank 22.000tl kamudan emekliyim. İhtiyacim 75.000tl

 3. Sercan demir dedi ki:

  Acil 15 bin lazım çok sıkıntılı durumdayım.

 4. Yasin dedi ki:

  Acil 15000 bin tl ye ihtiyacım var bana nasıl yardımcı olursunuz? Komisyon oranlarınız nedir?

 5. Emre dedi ki:

  İş kurmak istiyorum 50 bin kredi lazım saygılar

 6. ılgın pulat dedi ki:

  Acil 20.000 TL ihtiyacım var. Ödeyecek durumum var. KKB düşük olduğu için kredi alamıyorum

Yorum Yazın
Yukar覺