Kredi Çıkartılır

Set Kart Geçen Yerler Marketler

Birçok işletme, çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için yemek kartı kullanıyor. Bunun nedeni, kendi bünyesinde yemekhanelerinin bulunmaması veya personel sayısı olabilir. Bu yemek kartlarına her personel için aylık belirli bir tutarda yükleme yapılıyor. Personel, yemek kartı aracılığı ile dilediği yemeği yiyebilir. Yemek kartını, yemek ihtiyacı için kullanmak istemeyenler ise, market alışverişi gibi farklı ihtiyaçları için kullanabilir.

Şirketlerin en sık kullandığı yemek kartları arasında Set Kart yer alıyor. Set Kart Nedir? Set kart ile neler yapabilirim? Set Kart kullanım noktaları neresi? Set Kart geçen yerler marketler hangileri?

setcard

setcard

Set Kart; çalıştığınız şirket tarafından verilen yemek kartıdır. Ancak sizde dilerseniz kredi kartınız ile Set Kartınıza yükleme yapabilir ve hatta şirketinizden bağımsız olarak yakınlarınızı da Set Kart sahibi yapabilirsiniz.  Set Kart ile yapmış olduğunuz market alışverişlerinden indirim kazanmak istiyorsanız üye olmanız gerekmektedir. Mevcut Set Kart numaranız ile üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

Set Kart Nakite Çevirme

Bazı çalışanlar, Set Kartını öğlen yemeği olarak değil de market alışverişi yaparak kullanmayı tercih ediyor. Yemek ihtiyaçlarını ise evden getirerek gideriyor. Böylece Set Kartın market alışverişlerinde sunduğu avantajlardan da faydalanmış oluyor.

Set Kart geçen yerler, marketler nereleri en sık karşılaştığımız sorular arasında yer alıyor. Bizde sizler için araştırdık ve aşağıda öne çıkan yerleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

 • Migros      * Happy Center     * Selam Market
 • Show Hipermarketleri * Tembo Market * Mc Donalds   
 • Burger King     *  Mado      * Damak Döner
 • Dominos Pizza * Pizza Lazza    * Bereket Döner
 • Köfteci Ramiz    * Pizza Hut    * Simit Sarayı
 • Popeyes * Bereket Döner  * Üç Kardeşler Hipermarket      
 • Kahve Dünyası * Starbucks Cafe     * KFC
 • Bay Döner * Rammar Market    * Özsüt

 

Eğer sizde Set Kart kullanıcısı iseniz ve kartınızı nerelerde kullanabileceğiniz hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, size öne çıkan market ve restoranlar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz ( İl, ilçe, semte göre kullanabileceğiniz noktalar ) www.setcard.com.tr web adresine erişebilir ve tüm kullanım noktalarına ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular

Halkbank Kartsız Para Çekme

Halkbank Kartsız Para Çekme

Bankacılık işlemleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve dolayısıyla her yeni gün yeni gelişmelere uyanıyoruz....

Paytrust Nedir? Pay Trust Borç Sorgulama

Paytrust Nedir? Pay Trust Borç Sorgulama

Kredi kartı ile alışveriş yapmanın git gide azaldığı bu dönemde taksitle alışveriş yapmak alıcılar için...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Migros çalışmıyorsunuz bilgileri günceleyun lütfen dedi ki:

  Migros ve çalışmadınız iş yerlerinizi günceleyin lütfen

Yorum Yazın
Yukar覺