Kredi Çıkartılır

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin İzmir

Bankalardan kredi çekemeyebilirsiniz. Düşük kredi notunuz dan veya bankalara olan borçlarınızdan dolayı. Bankalara olan borçlarınız gelirinizin %45 ini kapsıyorsa, kredilerdeki yeni düzenlemelere göre, borcunuz olduğu bankadan veya başka bankalardan kredi çekemezsiniz. Ama nakit ihtiyacınız var bunun için ne yapabilirsiniz. Bankalardan zaten kredi çekemiyorsunuz. Nakit ihtiyacınız için bilmediğiniz çok yüksek faiz oranları ile çalışan senetli kredi veren yerlere gitmeden önce başka alternatifleri değerlendirebilirsiniz.  Son yıllarda çok fazla çoğalan Finans danışmanları çoğu insanın bu dertlerine deva olmaktadırlar.

Finans danışmanları, düşük kredi notu olanlara ve zaten var olan borçlarından dolayı kredi çekemeyen insanlara kredi çekme konusunda yardımcı olmaktadır. Sadece kişisel krediler için değil, şirket kredileri içinde başvurabilirsiniz. Finans danışmanları anlaşmalı oldukları bankalar aracılığı ile size kredi onaylatmaktadırlar. Siz ihtiyacınız olan miktarı söylemeniz yeterli. Kişisel bilgilerinizi aldıktan sonra sizin adınıza kredi başvurusunda bulunurlar. Krediniz onaylanması durumunda belirli bir miktar komisyon alırlar. Bu komisyon sizin talep ettiğiniz miktara göre değişmektedir.

Kredinizi Biz Çıkartıyoruz

Kredi notunuzun düşüklüğünden dolayı ise, kredi notunuzu yükseltip kredinizi onaylatıyorlar. Ama bankalardan dolayı hacizlik bir sorununuz var ise, size en başta neler yapmanız gerektiği söyleniyor zaten. Çünkü kara listede olanların, tüm bankalardan kredilerinin onaylanması zor olabilir. Ya hiç kredinizin onaylanamayacağını yada onaylanması konusunda yapabileceğiniz işlemleri size aktarırlar. Eğer İzmir de ikamet ediyorsanız bir çok Finans danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Var

Kredivar.net ten başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size en yakın zamanda geri dönüş yaparak, sorunlarınız hakkında ne yapılması gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Ya da İzmir Tamfaktoring (444 36 69) numarasını arayarak ta yardım alabilirsiniz. Sorunlu olan kredileriniz konusunda size yardımcı olacaklardır. Hatta sadece kredi değil, kredi kartı da çıkartamıyorsanız, bu konuda da size yardımcı olabilirler.

En azından bilmediğiniz, borcunuzu ödemediğiniz taktirde nasıl bir yol izleyecekleri konusunda bilgi sahibi olmadığınız yerlerden kredi çekmemiş olacaksınız. Borç yine sizin borcunuz ve yasal olan bir bankaya olacak.

Etiketler:

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Arif şevket Ertürk dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım var

 2. Ahmet TİMZANOĞLU dedi ki:

  Merhaba Kastamonuda kamuda çalışmaktayım.Konut kredisi alabilmem için desteklerinize ihtiyacım vardır. Saygılarımla.

 3. GÜL dedi ki:

  selam çok mağdurum, lütfen beni arayınız. üç ayrı banka kredimi tek kalem yapmak istiyorum. çok borç ödedim fakat sona geldim litfen şu ana kadar kara listeye düşmedim. memurum ve sürekli ingilizce ders veriyorum fakat yaz ayında öğrenci sayım düşüyor bu nedenle zorlanıyorum hatta ödeyemiyorum. lütfen bana 70bin tl acil destek yapınız. saygılar

 4. ELIF dedi ki:

  Borçlarımi tek bir yerde toplamak ve biraz olsun rahat etmek istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 5. Ayşe dedi ki:

  bana ulaşır mısınız acil 20 bine ihtiyacım var

 6. Bünyamin A. dedi ki:

  Bankalara 185.00 tl dışarıyada 85.000 tl borcumla beraber toplamda 270.00 tl borcumu toparlamak ve tek bir yere ayda 5.000 tl ödeme yaparak borcumu kapatmak istiyorum,fakat vadeler şuan 36 aydan fazla yapılamadığından bunu hiçbir bankaya gidip te derdimi yansıtamıyorum.elimde eşimin üstüne kayıtlı da evimiz var ipotek ettirebiliriz fakat vadeden bir şey yapamıyorum.bunu okuyan ve yol gösterecek biri varsa beni bulsun teşekkürler

 7. Emrah dedi ki:

  Acil 100.000 TL lazım

Yorum Yazın
Yukar覺