Kredi Çıkartılır

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni bir alan oluşturmaya karar verdik. Günümüzde öğrenciler resmen bir ev geçindirmektedir. Devlet yurtları dışında kalabilme imkanı olan yerler için, fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalan öğrencilerimiz, daha öğrenciliklerinde ay sonunu getirmeyi düşünmekle mücadele etmektedirler. Üstelik birçok firma kredi kartı satmakla görevlendirdikleri personelleri üniversitelere  göndererek, çeşitli ajitasyonlar ile öğrencilere kredi kartı satmaktadırlar.

Üniversiteli Öğrencilerin Kredi Kartı Borcu Kapanır

Öğrencilere kredi kartı satışı yaptıkça prim alınmaktadır. Ve bu nedenle bunu düşünen birçok öğrenci hiç düşünmeden bu kredi kartlarını alırlar. Fakat kredi kartlarının yanlış ve düzensiz kullanımı sonucunda, öğrencilerin çoğu ödeyemeyecekleri borçlar altına girerek, para derdine düşerler. Bizler de bu konuda bilgi sahibi olduğumuz için, öğrencilerimize bir fırsat sunuyoruz. Gelin bizden öğrenciye özel kredi alın, ödemelerini aydan aya gerçekleştirin ve kredi kartı borçlarınızdan kurtulun.

Kredi İşlemi Nasıl Olacak?

öğrenciye kredi

öğrenciye kredi

Öğrencilere bankaların hiçbiri kredi vermemektedir. Bankaların koşulları arasında gelir belgesi ve sigorta prim dökümü olduğu için, hiçbir öğrenci bu şartları yerine getiremez. Hatta çoğu öğrencinin aktif bir kredi notu bile yoktur. Bu nedenle hiçbir mecraadan kredi alabilme şansları da yoktur. Bizler firma amacımıza uygun olarak, her tür müşteriye kapımızı açıyoruz. Öğrenciyseniz ve acilen toplu paraya ihtiyaç duyuyorsanız, internet sitemiz aracılığı ile iletişim formumuzu doldurun. Bu formda adınız, soyadınız ve cep telefonu numaranız sorulmaktadır. Aynı zamanda almak istediğiniz nakit tutarını da bu forma eklerseniz, çok daha kısa süre içerisinde bir dönüş yapılacaktır.

Öğrencilere Kredi Başvurusu

Bizler yolladığınız formlar aracılığı ile sizlerle irtibat kurarak, şartlarımızı anlatırız. Şartlarımızda ağır hiçbir durum yoktur. Firmamız sizlere yalnızca nüfus cüzdanınız ile alabileceğiniz bir kredi sunar. Bu kredileri de senete bağlarız. Taksit yani vade sayınıza sizin burs ve kredi olanaklarınıza göre karar vermekteyiz.  Senet yapıldıktan 1 saat sonra krediniz tercih ettiğiniz bir kartınızın hesabına yatırılır. Eğer sizlerde acil paraya ihtiyaç duyan üniversite öğrencileriyseniz, hiç çekinmeden ve şüphe duymadan, gönül rahatlığı ile firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Komisyonculuğu ve Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi Komisyonculuğu ve Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi komisyonculuğu, bankalardan kredi puanı düşük olduğu için veya çekmek istenilen kredi tutarı ile gelir...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Zeynep dedi ki:

  Ögrenciyim bankalardan kredi çekemiyorum

 2. Yelda dedi ki:

  Nasıl başvurabiliriz?

 3. Dilara dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var öğrenciyim aylık 1700 gelirim var 8000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz arkada kredu kartımı verdim düzenli ödemedi simdi ben ödemek zorundayım lütfen yardım edin

 4. Arda dedi ki:

  Öğrenciyim aylık 2000 lira gelirim var 8000 lira ihtiyacım var

Yorum Yazın
Yukar覺