Kredi Çıkartılır

Yüzde Yüz KOSGEB Kredisi Çıkartılır

Son günlerde gündemi en çok meşgul eden konular arasında kısa adı KOSGEB olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın hali hazırda bir işletmeye sahip olarak geliştirmek isteyen ya da yeni bir işletme açmak isteyen kişiler sunmuş olduğu 50 bin Türk Lirası tutarındaki faizsiz kredi hizmetidir. Anlatılmakta olan bu hizmet yatırımcılar ve girişimciler için oldukça büyük bir fırsat olduğu için pek çok kişi bu kredi sürecine başvuru yapmış olup belli sayıdaki kişilere verilecek olan bu hizmetten yararlanma ihtimali de artan başvuru sayıları nedeni ile giderek azalma sürecine girmiş olduğundan dolayı birkaç firma belli bir komisyon dahilinde adı geçen krediyi yüzde yüz çıkaracaklarına dair tanıtım yapmaya başlamıştır. KOSGEB’den alacakları bu faizsiz kredi ile yatırım yapma ve elde ettikleri kazançları arttırma sürecine girmek isteyen kişiler için bahsi geçen firmalar ve verecekleri hizmet son derece önemli bir olanak olma özelliği taşımaktadır.

KOSGEP.GOV.TR KREDİ BAŞVURUSU

Bahsi geçen bu faizsiz kredi hizmeti yatırımcılar ve girişimciler için son derece büyük bir fırsat olma özelliği taşıdığı için oldukça fazla sayıda kişi başvuru yaparak alacakları hizmete dair planlar geliştirmektedirler. Ancak belli sayıda kişiye verilecek olan bu kredi olanağından başvuru yapan herkes faydalanamayacağı için yatırımcılar ve girişimcilerin bu konuya yönelik yaptıkları planların boş çıkma ihtimali bir hayli fazla olmaktadır.

Tam da bu noktada anlatılan kredi sürecine yapılan başvurunun olumlu cevaplanmasına dair hizmet veren bu konuda yapacakları işlemin de kesin olarak sonuç alacağını taahhüt eden bazı firmalar sürece dahil olmaktadır. Bahsi geçen bu firmalar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın vermekte olduğu kredi hizmetine yapılmakta olan başvuruyu yüzde yüz ihtimalle olumlu sonuçlandıracaklarına dair garanti vermekte ancak yapılacak olan bu hizmet için belli oranlarda komisyon talep ettiklerini belirtmektedir.

Söz konusu olan bu firmalar ve vereceği hizmet ilk aşamada oldukça faydalı ve karlı görülse de ne derece güvenilir ve etik bir uygulama olacağı tartışılır.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ABDULBEŞİR dedi ki:

    girişimcilk sertifikası aldım işimde kosgeb kredisi için yüzde yüz garantili krediyi nasıl alırım bana yardımcı olurmusunuz

Yorum Yazın
Yukar覺