Kredi Çıkartılır

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı telefonlar artık herkesin kullanımında olan cihazlar oldu. Bu sebeple telefon alışverişinde de bir artış sağlanmıştı. Fakat yeni yasa ile kredi kartı üzerinden taksitlendirme yaparak telefon alımının önü kapanınca, sağlanan bu artış, yerini azalışa bıraktı. Bu azalıştan zarar eden bankalar ve teknoloji marketler hem müşteri memnuniyetini sağlamak için hem de bu zararı kara çevirmek için çeşitli kampanyalar ve işbirlikleri içine girdiler. Bahsettiğimiz bu ortaklıklar ile müşteriler bankalardan kredi alarak, anlaşmalı teknoloji marketlerden taksitle telefon alabilmeye başladılar.

Kredi çekmiş olduğunuz için belli bir faiz oranında ödeme yapmanız gerektiği de unutulmaması gereken bir nokta tabii ki. Krediyle telefon alabileceğiniz bankalara ve teknoloji mağazalarına da bir bakalım öyleyse.

  •   Finansbank:  Finansbank üzerinden çekeceğiniz kredilerle istediğiniz cihazlardan birine, taksitle sahip olabilirsiniz. Bu ortaklıkta diğerlerinden farklı bir anlaşma var; çekeceğiniz kredilere hiçbir faiz ödemeksizin taksitlendirebilirsiniz. Bu krediyi alabilmek için müşteri temsilcinizi arayabilir, internet üzerinden veya mesaj yoluyla başvuru yapabilirsiniz.
  • Vatan Bilgisayar- Odeabank: Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız telefon alışverişlerinde Odeabank üzerinden alacağınız kredilerle, taksitle ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Başvuru için T.C  kimlik numaranızı yazarak boşluk bırakın 8444’e mesaj gönderin. Çok kısa bir zaman içinde Odeabank müşteri temsilciniz size geri dönüş yapacaktır.
  • Teknosa- ING Bank: Teknosa’da bu kampanyalarda ING Bank ile anlaşma yaparak telefon almayı kolaylaştırmıştır. ING Bank üzerinden yapacağınız kredi başvurunuzda sizden herhangi bir komisyon ve dosya masrafı alınmamaktadır. Alacağınız cihaza karar verdikten sonra T.C kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak Teknosa’dan alacağınız ürün kodunu yazıp 2229’a göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Mediamarkt- Denizbank: Denizbank internet sitesi üzerinden Mediamarkt Web kredi ürününe tıklayarak T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Bimeks- İş bankası: Alacağınız ürüne karar verdikten sonra NAKITNET yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK NUMARANIZI 4402’ye SMS göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer bu teknoloji mağazalarından değil de başka yerlerden telefon almak istiyorum diyorsanız, istediğiniz bankadan ihtiyaç kredisi alarak da bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Uzun Vade Seçenekleri İle Krediniz Bizde

Uzun Vade Seçenekleri İle Krediniz Bizde

Çoğu zaman hayat kurtarıcıdır bireysel krediler. Hiç beklemediğimiz bir anda ortaya çıkan parasal ihtiyaçlarımızı giderebilmek...

Yorum Yazın
Yukar覺