Kredi Çıkartılır

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik “bu işlemi yapan kişilere de” tefeci “adı verilmektedir. Özelikle ülkemiz sınırlarında oldukça fazla sayıda bulunması, ülkemizde yaşanmakta olan geçim sıkıntısı, işsizlik, gelir düzeyinin yetersiz olması, hayat pahalılığı, günden güne giderek artan ihtiyaçlar gibi nedenler ile doğru orantılı olarak kişilerin banka kurumları ile olan bağları da kopmuştur. Çünkü banka kurumları ürün satışı yapmak istedikleri bireylerde birden fazla özelliği bir arada istemektedirler. Yerine getirilemeyen bu istekler doğrultusunda ise banka kurumları kapılarını bireylere kapatmaktadırlar. Bu nedenle biz bireylere de yapacak çok bir şey kalmadığından çareyi başkaca kişi ve kurumlar arayarak bulmaktadırlar. Yapılan aramalar sonucunda çoğunlukla finans kurumları dışında borç para verme faaliyeti ile bilinen en eski kökenli kuruluşların arasında tefeciler yerini almaktadır. Bu nedenle çaresiz kalan kişilerin en uğrak yeri tefecilerdir.

Not: Tefeci faiz oranları yüksektir.

tefeciariyorum

Ancak tefecilerin uygulamış oldukları yüksek faiz tutarlı ile borç para verme işlemi yasal olarak hiç bir kanun hükmünde yer alamadığından çok göz önünde yapılan bir işlem olmamaktadır. Aksi takdirde cezai yaptırım uygulandığından dolayı genellikle gizli saklı alanlarda yapılmaktadır. Bu nedenle bireylerin ihtiyaç anında tefecilere ulaşımı oldukça zordur. Eski zamanlardan günümüze her ne kadar gelişme gösteren teknolojik gelişmeler sayesinde bir nebze olsun ulaşım ağının genişlemesi ve kolaylaşması sağlanmıştır. Şimdilerde istediğimiz her bilgiye anında ulaşım sağlamamıza yarayan ve her an elimizin altında bulunan internet sayesinde tefecilere de ulaşmak artık oldukça kolaydır.

Tefeci Telefon Numaraları

İnternet aracılığı ile:

Tefeci.org

Tefecibul.com

Tefeciariyorum.com

gibi siteler aracılığı ile ülkemiz sınırlarında var olan tefecilere çok kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tabi ki girmiş olduğunuz sayfalardan herhangi bir iletişim numarası yada adres paylaşımı büyük ihtimalle gizlilik açısından yapılmamıştır. Sayfaya giriş yaptığınızda bunları boşuna aramayın unutmayın ki istedikleri zaman onlar sizi bulurlar ama siz onları bulamazsınız. Bu nedenle eğer gerçekten nakit para ihtiyacınızı tefeciler aracılığı ile karşılayacak duruma geldiyseniz girmiş olduğunuz sitelerin en alt sayfasında yer almakta olan yorum kısmına isim, soy isim, iletişim numaranız gibi kişisel bilgilerinizi ekleyin ve kişilerin sizi geri aramaları için bekleyin. Günlük olarak kontrol yapılan siteler sonunda mutlaka en geç 1 gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacak ve talep ettiğiniz tutar,ödeme vadeniz,adresiniz,ne işle meşgul olduğunuz,gelir düzeyiniz,neden bu parayı talep ettiğiniz gibi sorular sorularak tarafınızdan cevapları talep edilecektir. Daha sonra eğer cevaplarınız tatmin edici geldiyse ki talebinizin red edilmesi en imkansız olan bir borç para alma yöntemidir.

Cevaplarınız neticesinde maalesef piyasadaki diğer kurum ve kuruluşların verdiği faiz oranlarına oranla oldukça yüksek tutarlı olan faiz oranlarını da talep ettiğiniz tutar üzerine ekleyerek size teklif sunarlar. Kabul etmeniz durumunda tarafınızca belirlenen ödeme vadesine göre üzerine borcu üstlendiğinize dair imza atmanız gerekli olan “senet” evrakı tarafınıza ulaştırılır. İmzaladığınız takdirde aynı gün içerisinde talep ettiğiniz tutar tefeci kişilerin banka hesap numarası kullanmayacaklarından elden tarafınıza teslimatı yapılır.

Ülkemiz sınırlarında eski zamanlardan bu yana tefeci sayısının giderek artış göstermesi birden çok şehire yayılmasından kaynaklanmaktadır. Bu şehirler arasında en fazla nufüsa sahip ve buna bağlı olarak da en fazla tefeci sayısına sahip olan 3 büyük şehir;

*İstanbul

*Ankara

*İzmir olarak bilinmektedir.

İstanbul’da; Avcılar, ZeytinBurnu, Bayrampaşa, Bakırköy, Kağıthane, Tuzla gibi semtlerde oldukça yoğun şekilde bulunmaktadır.

Ankara’da tefecilerin ise en yoğun oldukları semtler; Mamak, Ümitköy, Nallıhan, Sincan, Çankaya, 

Bilgi: Tefeci Arayanlar Ankara

İzmir tefeciler ise: Karşıyaka,Bornova, Konak, Çeşme gibi ilçelerinde tefeciler oldukça yoğun şekilde bulunmaktadır.

Bilgi: Acil Tefeci İzmir

tefeciariyorum

Böylelikle buralarda ikamet eden bireyler tefeciler aracılığı ile borç para desteği sağlamak isterler ise diğer ilçelerde ikamet eden bireylere oranla zamanda daha fazla tasarruf ederek yüz yüze görüşme imkanına sahip olarak daha temkinli bir şekilde borç para işlemini halledebilmektedir. Bu nedenle internet aracılığı ile tefeci arayışına girmeden önce arama kriterlerinizi daraltmak adına “tefeci arıyorum” kelimesinin başına ikamet ettiğiniz şehri de eklerseniz daha kolay bir şekilde kendi şehrinizde bu borçlandırma seçeneğini sağlayan tefecilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylelikle mevcutta bulunan nakit ihtiyaçlarınıza daha kısa bir sürede cevap alabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta imzalayacak olduğunuz senet evrakında yazılan tutardır. İlgili tutarın evrak üzerinde hem yazı ile hemde rakam ile yazılı olmasını dikkate alarak her iki yerde yazan tutarında aynı nitelikte olmasına dikkat etmelisiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yorum Yazın
Yukar覺