Kredi Çıkartılır

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit ihtiyacını giderebilmenin yollarını aramaya başladı. Özellikle acil nakit ihtiyacı olan kişiler son zamanda revaçta olan sabit telefon hattı veya faturalı hat üzerinden kredi çekme fikrini araştırmaya başladılar. Bizlerde bu makalemizde bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

İlk olarak bu işlemin yasal olmadığını sizlere söyleyerek başlayalım. Bu kişilerin kredi vermek için aradıkları şartlarda gelir belgesi, SGK belgesi, kredi notu, kefil yoktur. Sizden bekledikleri tek şey en az 6 ay süreyle ödenmiş bir faturalı hattır. Düzenli ve eksiksiz şekilde ödemelerin yapılmış olması gerekir. Ve sizden buna dair belge isterler. Eğer faturalı hattınız yoksa bu işlemi sabit telefon hattı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yani faturalı hatta sahip olmayan kişilerin en az 6 ay Türk Telekom sabit hat sahibi olmaları gerekmektedir. Ev veya iş telefonu olması önemli değildir. Sadece ödemelerin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Faturalı Hattı Olanlara Kredi Çıkartılır

Eğer ev telefonunuz da yoksa en az 1 yıl TTNET abonesi olmalıdır. Bu şartları sağlayan kişilere 1000 ile 3000 lira arası kredi verilmektedir. Verilen bu kredi yine sizden kazanılan bir paradır. Çünkü sizin hattınız üzerinden bir cihaz alınır ve satılır. Sizden belli bir komisyon ücreti kesilerek kalan para size verilir. Yani sizin de kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir.

Eğer bu işi yapıp yapmamak konusunda kararsızsanız, hattınız üzerinden kendiniz telefon alıp satmayı denemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde aracı kuruma komisyon ücreti ödemezsiniz ve dilediğiniz kazancı da elde edersiniz. Zaten taksitler aylık şekilde telefonunuza yansımaktadır.

Bunun dışında bazı telefon kredileri vardır. Bu kredilere mesaj yoluyla başvuruda bulunursunuz. Eğer krediniz onaylanırsa bu krediyi cep telefonu ile satın almış olursunuz. Ve aldığınız kredi tutarı her ay faturanıza yansıtılır.

Her iki kredi alma yöntemine de internet üzerinden yapacağınız minik bir araştırma sonucunda ulaşabilirsiniz. Eğer bu yollarla kredi almak istiyorsanız, görüşmelerinizi yüz yüze yapmanızı tavsiye ederiz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Borç Para Veren Hayırsever ( ELDEN PEŞİN )

Acil ihtiyaçlarımız karşısında hızlı bir şekilde para bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu yüzden dolayı...

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Yukar覺