Kredi Çıkartılır

Kredi Komisyonculuğu ve Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi komisyonculuğu, bankalardan kredi puanı düşük olduğu için veya çekmek istenilen kredi tutarı ile gelir seviyesinin denk olmadığı durumlarda kredi alamayan kişilere belli bir komisyon karşılığında kredi veren bir hizmettir. Bu firmalara başvuru yaptığınızda kısa süre içerisinde değerlendirme yapılarak size dönüş yapılır. Başvurularınızı internet üzerinden oluşturulan formlar aracılığıyla, telefon üzerinden veya yüz yüze görüşme sağlayarak yapabilirsiniz. Başvurunuzda özellikle çekmek istediğiniz kredi tutarını ve kaç ay vade ile ödemek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Eğer gelir seviyeniz ile aylık taksitiniz arasında ciddi farklar varsa bu hizmet aracılığıyla da kredi alamazsınız.

Kredi Komisyoncuları İlanları

Genellikle bu tarz ilanlar internet siteleri kullanılarak verilir. Fakat kullanımının yaygınlaşması ile bazı küçük semtlere ilan olarak yapıştırılmaya da başladı. Şimdi size bu ilanlar hakkında bilgiler verelim.

Yukarıda anlattığımız gibi bu firmalara başvurular internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiren kişiler olduğu gibi dolandırma amacıyla kullananlar da vardır. Dolandırıcılardan korunabilmeniz için ilk önerimiz, kredinizi çekmeden bunun bazı masrafları olduğunu söyleyerek sizden para isteyen hiçbir firmaya güvenmemeniz yönünde olacaktır. Çünkü bu işi yapan kişiler kredi çekilmeden herhangi bir para talep etmezler. Üstelik sizinle bir sözleşme yaparlar. Bu sözleşmenin her maddesini dikkatle okumalısınız. Değiştirilmesini istediğiniz maddeler varsa kredi çekilmeden bunların değişimini talep edebilirsiniz. Bir diğer konu ise asla boş senede imza atmak gafletinde bulunmamalısınız. Yapılacak senette tarih, ödenecek tutar açık şekilde açıklanmış olmalıdır.

Kredi Çıkartılır İlanı Başvuru Sonuçları

Başvurunuz onaylandığında dilediğiniz kredi birkaç saat içerisinde çıkartılır. Size verilen krediden anlaştığınız kadar komisyon ücreti talep edilir. Bu ücreti ödedikten sonra kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödemeleriniz krediyi almanızı takip eden ilk aydan itibaren başlar. Ve anlaşılan süre boyunca her ay ödemeler yapılır. Bankalardan daha yüksek faiz oranları talep ederler ve dosya masrafı gibi ücretler daha yüksektir. Bu firmalar siz ve sizin gibi birçok müşterilerine kredi çekerek aldıkları komisyon ve ekstra faiz oranları sayesinde kazancını sağlamaktadır. Eğer sizde bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız internetten küçük bir araştırma yaparak işe başlayabilirsiniz.

Benzer Konular

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır

Bireysel kredi denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz ki bizi bu hizmet ile tanıştırarak uzun yıllar...

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Kredi Çıkartılır Öğrencilere ÜNİVERSİTELİLERE

Ülkemizde öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu bilen bir firma olarak, öğrenci kardeşlerimizi düşünerek yepyeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Nihat Melen dedi ki:

  Merhaba, Ben ve eşim kamu kurumu çalışanıyız. aylık net 6.000,00 TL bordro ile belgelenebilir sabit gelirimiz var. istenmeyen bazı talihsizliklerden dolayı maddi sıkıntıya düştüğümüz için şu an için bankalardan kredi skor düşüklüğünden dolayı kredi alamıyoruz. Borçlarımızı kapatarak hayatımızı düzene sokmak istiyoruz. Biz yaptığınız işin tefecilik gibi yasa dışı olmayan işler olması durumunda yasal olarak senetle faiziyle para almak istiyoruz.

 2. Murat dedi ki:

  Merhaba acil 7000 tl ye ihtiyacım var sigortasız çalışıyorum

 3. Olcay dedi ki:

  Merhaba bana acil 30 bin TL lazım aylık 1000 TL ödeme yapabilirim geri ödemesi sorun değil faiz de olumlu olumsuz dönerseniz sevinirim.

 4. şamil dedi ki:

  % kaç komisyonla kredi çıkartıyorsunuz

 5. Cengiz dedi ki:

  Ön ödemesiz 20000 tl ye ihtiyacım var 1000 er liralık taksitler halinde ödeyebilirim istanbul avcılarda ikamet ediyorum ön ödeme yapamam

 6. Hakan dedi ki:

  Bana 35 bin lazım belediyede çalışıyorum 3.500 tl aylık gelirim Var yardımcı olursanız sevinirim

 7. Osman Bayar dedi ki:

  Bana en acilinden 10 binlira kredi lazım ama kırmızı kalemim var genede alabilirmiyim

Yorum Yazın
Yukar覺