Kredi Çıkartılır

Finansbank Kredi Kartı Limit Artırma

Finansbank kredi kartı limitinizi artırarak ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı istediğiniz şekilde karşılayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz an her yerde alış verişin keyfini yaşayabilirsiniz. Finansbank kredi kartınızın limitinin miktarı ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli gelmiyorsa ya da yüksek miktarda bir alışveriş gerçekleştirecekseniz, Finansbank’ın çeşitli araçlarıyla kredi kartı artırma talebinde bulunabilirsiniz.

Finansbank kredi kartınızın limitini artırabilmek ve limitini istediğiniz şekilde yönlendirebilmek için www.finansbank.com.tr veya www.cardfinans.com.tr adresinden internet şubesine giriş yaparak kredi kartları menüsü altında limit arttırımı linkinden, Finansbank kredi kartınız için limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Bunun dışında telefon bankacılığı üzerinden 0 850 222 0 900 numaralı telefondan sesli yanıt sistemini kullanarak kredi kartı limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Böylece alış veriş keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Benzer Konular

Halkbank Kartsız Para Çekme

Halkbank Kartsız Para Çekme

Bankacılık işlemleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve dolayısıyla her yeni gün yeni gelişmelere uyanıyoruz....

Set Kart Geçen Yerler Marketler

Set Kart Geçen Yerler Marketler

Birçok işletme, çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için yemek kartı kullanıyor. Bunun nedeni, kendi bünyesinde yemekhanelerinin...

Yorum Yazın
Yukar覺