Kredi Çıkartılır

Dağınık Borçlarını Toparlamak İsteyenler Buraya

Mevcut borçlarını ödemek isterken daha da büyük maddi sıkıntılara düşmüş olan kişilerin birden fazla ödeme yapmak zorunda kalmaları son derece zor ve sıkıntılı bir durum olmaktadır. bu sebeple de sahip olduğu tüm dağınık borçlarını toparlamak isteyen kişiler kendilerine çözüm önerileri sunacak yerler aramaktadırlar. Çünkü pek çok farklı yere parça parça ödeme yapmak kişileri hem psikolojik olarak hem de ekonomik olarak yormakta ve bu durumdan kurtulmak için gerekli olan en makul çözüm yolu mevcut borçları tek bir yerde toplamaktır.

Bu konuda bize çözüm sunacak olan ilk yerler bankalar ve onların borç kapatma kredileri ya da diğer bir adı ile borç transfer kredileri olmaktadır. pek çok kişi mevcut olan borçlarını ödemek için bu yönteme başvurmakta olup, sadece tek bir bankaya ödeme yapma yolunu seçmektedirler.

Bu konuda bizlere borç kapatma kredisi verecek bankalar ise genel çerçevede şunlardır:

 1. Ziraat Bankası,
 2. Halk Banka,
 3. Denizbank,
 4. ING Bank,
 5. Alternatif Bank,
 6. Odeabank,
 7. Akbank,
 8. Vakıf Bankası,
 9. HSBC Bank,
 10. Finans Bank,
 11. İş Bankası,
 12. Pozitif Bank,
 13. Garanti Bankası,
 14. Yapı Kredi Bankası,
 15. Aktifbank,
 16. Şekerbank ve
 17. Türkiye Ekonomi Bankası’dır.
kredi-birlestirme

kredi-birlestirme

Ancak pek çok sayıda insan bankalardan hizmet alma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü hemen hemen her banka geçmişte almış olduğu kredileri ve kredi kartlarına ait taksitleri düzenli olarak ödememiş ve buna bağlı olarak kredi notu düşmüş kişilere, sicili bozuk olan kişilere, kara listeye girmiş olan kişilere, belgelenebilir bir gelire sahip olmayan kişilere ve sahip oldukları gelirler kredi taksitini ödeyecek yeterlilikte olmayan kişilerin kredi alama talebini geri çevirmektedir. Bu yüzden hali hazırda zaten borçlu ve sıkıntılı olan kişiler başka çözüm yolları aramaktadır. Bu durumda insanların imdadına borç kapatma kredisi veren kredi danışmanlık firmaları yetişmektedir.  Sektörde oldukça fazla bulunan bu firmalardan hizmet almak pek çok kişinin başvurduğu bir yöntem olmakla beraber bu konuda dikkat edilmesi gereken güvenilir yerlerden hizmet almaktır.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya’da Kredi Çıkartılır

Antalya, adeta turizmin beşiğidir. Son yıllara kadar ülkemizin turizm kazancı büyük oranda Antalya’dan sağlanmaktaydı.  Fakat...

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Krediyle Telefon Veren Bankalar

Telefonun günümüzdeki yaygın kullanımından dolayı, sürekli gelişen ve yenileşen bir telefon sektörü meydana geldi. Akıllı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Sezgin keleş dedi ki:

  Merhaba, kamuda memur olarak çalışıyorum ve son birkaç yıldır aldığım kredilerin ödemesinde zorluk yaşıyorum. Senet yolu ile noterden onaylı şekilde bir kredi kullandırabilirseniz ödemede hiç zorlanmadan tüm borçlarımı sizden alabileceğim para ile yapılandırıp ödemelerimi kolaylaştırabilirim. 4.100 TL maaşım ve eğitim sektöründe olduğumdan ek ödeme karşılığında ek ders ücretlerim olmakta bu sebepten ödemede zorluk yaşamadan borcumu düzenli şekilde ödeyebilirim. Maaşımda herhangi bir haciz ya da eksik alma durumum da söz konusu değildir. Kırklareli ilinde ikamet etmekteyim,anlaşma veya görüşme adına nerede derseniz ya da ne şekilde olabilirse bana uyacaktır diye düşünüyorum.

 2. Serhat dedi ki:

  Merhaba, ingilizce öğretmeni olarak çalışmaya başladım, şu anda sigortam ve maaşım düzenli olarak yatırılıyor ve ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum ama daha öncesindeki borçlarım sebebiyle ödemelerimi çok farklı yerlere yaptığım için elimde çok az kalıyor, borçlarımı kapatmak için 10000 lira krediye ihtiyacım var. Banka Kredi çekebilmek için 2 ay daha beklemem gerektiğini söylüyor. Aylık 2000 lira maaşım ancak özelde çalıştığım için sigortam asgari ücret üzerinden yatırılabiliyor. En kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

Yorum Yazın
Yukar覺